Pasveikinta konkurso nugalėtoja

Pasveikinta konkurso nugalėtoja

Neseniai baigėsi Rusijoje vykęs XXI pasaulio futbolo čempionatas, kuriame varžėsi 32 šalių rinktinės. Ta proga „Naujienų“ redakcija surengė orakulų konkursą „Pasaulio taurė 2018“, kuriame futbolo mėgėjams buvo siūloma atsakyti į šešis klausimus. Konkurso nugalėtoja tapo jonavietė Asta Mozūraitienė. Redakcijoje jį apdovanota firminiu „Naujienų“ puoduku ir pusmečio laikraščio prenumerata.

Ryškiausias po eglute – linkėjimas gero
Genealoginis medis – tarsi Lietuvos istorijos dalis
Paskirtas naujas koncerno „Achemos grupė“ vadovas

Pasak A. Mozūraitienės, futbolu ir kitomis sporto šakomis domisi jos visa šeima – vyras Artūras, sūnus Jonas ir dukra Miglė.

„Šeimos vyrai aktyviai serga už futbolą, o aš su dukra prie jų prisijungiame. Žaidimas suburia šeimą. Aš sirgau už prancūzus, todėl labai džiaugiuosi, kad jie laimėjo, vyras  – už anglus, sūnus – už brazilus. O pamačiusi anketą „Naujienose“, nutariau paspėlioti, nusipirkau tris numerius ir užpildžiau. Nesitikėjau, kad nusišypsos tokia sėkmė. Labai džiaugiuosi. Ačiū vyrui ir sūnui, kurie padėjo spėlioti“, – šypsenos veide neslėpė jonavietė.

Ji tikina, kad moterys sportu domisi ne mažiau negu vyrai. „Štai prabėgo futbolo čempionatas, su nekantrumu lauksiu ir XVIII pasaulio krepšinio vyrų čempionato“, – teigė ji.

 

KOMENTARAI