Paskutinę žiemos parą – net keli pranešimai apie galimus gaisrus

Paskutinę žiemos parą – net keli pranešimai apie galimus gaisrus

Paskutinę žiemos dieną priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai skubėjo net į keletą iškvietimų. Pranešta apie degantį kondicionierių, namo kaminą, dūmuose skendinčią namo katilinę.

Policija prašo atsiliepti įvykį mačiusius asmenis
Nutraukė tyrimą dėl girtavimo prie mažamečių
Pilietiški žmonės apsaugojo mažamečius iš Vaivadiškių kaimo

Trečiadienį pranešta, kad J. Ralio g. esančio dviaukščio namo pirmame aukšte dega kondicionierius iš lauko pusės. Kondicionierių užgesino miltelių gesintuvu įmonės darbuotojai iki priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų atvykimo. Apsilydė plastikinės kondicionieriaus detalės.

Taip pat gautas pranešimas, kad iš Taurostos g. esančio namo katilinės veržiasi dūmai. Namas rąstinis, dviejų aukštų. Nukentėjusių žmonių nebuvo. Gaisro požymių nerasta.

20 val. 54 min. pranešta apie Gėlių g. degantį namo kaminą. Informuota, kad matoma liepsna. Degė suodžiai kamine, išdegė iki gaisrininkų atvykimo. Namas mūrinis, 9×8 m dydžio, 2 a., stogas šlaitinis, dengtas šiferiu.

Ankstyvų kovo pirmosios rytą pareigūnai skubėjo į Panerių gatvę. Pranešta, kad reikalinga pagalba atidarant duris. Esą buto viduje esančiam vyrui sutrikusi psichika ir jis nieko neįsileidžia. Pareigūnų pagalbos neprireikė – durys atidarytos iki jų atvykimo.

Parengta pagal Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos informaciją

KOMENTARAI