Paskirtas naujas koncerno „Achemos grupė“ vadovasGintautas Kanapeckas / "Achemos grupė" nuotrauka

Paskirtas naujas koncerno „Achemos grupė“ vadovas

Nuo šių metų spalio 17 d. Koncerno „Achemos grupė“ generaliniu direktoriumi paskirtas Gintautas Kanapeckas, nuo 2014 metų vadovavęs Koncerno Kontrolės ir vidaus audito departamentui. G. Kanapeckas yra baigęs Teisės magistro studijas Vilniaus universitete ir įgijęs Vidaus auditoriaus kvalifikaciją LR audito, apskaitos ir turto vertinimo institute, teigiama koncerno pranešime spaudai.

Siekiama padėti ar pakenkti?
„Iremas“ nori įsitvirtinti Skandinavijoje ir kaip paslaugų teikėjas
„Achema“: SGD terminalo mokesčio sumažinimas padėtų atsiskaityti su darbuotojais

„Koncerno vairą perduodame į rankas atsakingam ir patyrusiam vadovui. Tikiu, kad p. G. Kanapecko didelė vadovavimo patirtis ir profesionalumas taps reikšminga dalimi, įgyvendinant Koncerno veiklos planus“, – sako „Achemos grupės“ valdybos pirmininkė Lidija Lubienė.

„Tikiu, kad savo darbu ir žiniomis padėsiu koncerno komandai pasiekti valdybos ir akcininkų keliamus tikslus“, – teigia naujai paskirtasis koncerno generalinis direktorius G. Kanapeckas.

Taip pat paskirtas naujas koncerno „Achemos grupė“ ekonomikos ir finansų direktorius. Juo tapo Irma Kamarauskienė, prieš tai ėjusi koncerno Ekonomikos departamento direktorės pareigas.

Iki šiol koncernui vadovavę generalinis direktorius Linas Sabaliauskas bei ekonomikos ir finansų direktorius Simonas Klimavičius buvo atleisti kaip praradę koncerno valdybos pasitikėjimą.

KOMENTARAI