Pasistiprinę „Ultros“ rinkdami taškus žengia link prizinės vietos

2018 metų Jonavos rajono mažojo (7x7) futbolo pirmenybėse įsibėgėja antrasis ratas. Pirmaujančios komandos toliau siekia padidinti savo taškų kraitį, tačiau kai žaidžia tarpusavyje, kažkas praranda brangius taškus. Taip atsitiko ir šiame, dešimtajame, ture.

Nemokamos slidinėjimo centro paslaugos ir progimnazijų moksleiviams
Šaškininkai susibūrė prisiminti Baltijos kelią
Sporto klubo ,,Faiteris‘‘ triumfas kovinio sporto arenose

Po pirmojo rato sustiprėjusi „Ultros“ komanda susitiko su „Vikingais“. Pirmajame kėlinyje į du „Ultros“ žaidėjų tikslius smūgius, vikingai atsakė tuo pačiu. Tačiau po pertraukos jau solidžiau rungtyniavo „Ultros“ futbolo mėgėjai, kurių gretose vėl išsiskyrė E. Makarovas bei J. Sosiedkinas, pelnę po du įvarčius ir leidę šiai ekipai laimėti susitikimą rezultatu 5:2 bei pakilti jau trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Tuo tarpu kitos dvi pirmaujančios komandos taškų nebarstė, bet sužaidė skirtingus mačus. Iki šiol vienvaldė lyderė „Viltis“ ne itin saugojo savo vartus, nes dar prieš susitikimą tikėjosi lengvos pergalės. Žaista su vis dar pirmojo taško „medžiojančia“ „Pirmas kartas“ ekipa. Pirmoji rungtynių pusė neatrodė tokia jau sudėtinga ir „Viltis“ pirmavo“ 4:1, bet po pertraukos varžovai pateikė nedidelę staigmeną ir kibo į atlapus lyderiams. L. Andrijanovas tris kartus pasiuntė kamuolį į vartus, vieną pridėjo E. Jonaitis, bet pergalei ar bent lygiosioms to neužteko. „Vilties“ žaidėjai palaipsniui į įvartį atsakydavo dviem ir šventė septintąją rezultatyvią pergalę rezultatu 8:4.

Tuo tarpu „Gaschema“ šįkart įsirašė nesunkią pergalę, o į ją vedė D. Šichranovas. Šis žaidėjas įmušė keturis įvarčius, o jo atstovaujama ekipa laimėjo susitikimą rezultatu 7:1. Mačo eigoje „Jonavos policijos“ ekipai buvo pavykę net išlyginti rezultatą (1:1), bet daugiau kažko nuveikti nepavyko.

Vietą turnyrinėje lentelėje pasigerino „Vetrolita-ISG“, kuri mače su „Energija“ į pirmenybių statistiką įrašė du išskirtinius skaičius. Energetikams iki pat mačo pabaigos sekėsi puikiai žaisti ir nors tris kartus varžovai pirmavo, bet „Energijos“ ekipa tris kartus lygino rezultatą. Visgi, iki rungtynių pabaigos likus 10 minučių šie palūžo. Per šį laikotarpį „Vetrolita-ISG“ įmušė net 5 įvarčius. Įspūdingai sužaidė M. Legačinskas, kuris per paskutines keturias minutes pasiekė tris įvarčius. Iš viso jam pavyko pasižymėti net 5 kartus. Būtent vienas iš jo įvarčių „Energijai“ buvo šimtasis praleistas įvartis šiame sezone.“Vetrolita-ISG“ laimėjo mačą 7:3 bei pakilo į penktąją vietą.

Šiame ture pelnyta vienu įvarčiu daugiau (37) nei praėjusiame (36).

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

8 Pirmas kartas 10 0 0 10 17-77 0

Per 37 rungtynes pelnyti jau net 304 įvarčiai (vidutiniškai po 8,22 įvarčio per rungtynes).

X turas

34.„Energija“ – „Vetrolita-ISG“                     3:7 (2:3)

08 27 KKSC stadiono dirbtinė danga. Teisėjas I. Kovalenko.

Įvarčiai: 8 min. N. Sadzevičius 0:1, 16 min. A. Šleževičius 1:1, 20 min. M. Legačinskas 1:2, 22 min. D. Pocius 2:2, 25 min. M. Legačinskas 2:3, 40 min. A. Šleževičius 3:3, 42 min. D. Kulakauskas 3:4, 46 min. M. Legačinskas 3:5, 48 min. M. Legačinskas 3:6, 49 min. M. Legačinskas 3:7.

35.„Vikingai“ – „Ultros“                                2:5 (2:2)

08 27 KKSC stadiono dirbtinė danga. Teisėjas A. Janovskis.

Įvarčiai: 5 min. Saimonas Malinauskas 0:1, 17 min. E. Makarovas 0:2, 18 min. M. Padvaiskas 1:2, 22 min. A. Mockus 2:2, 35 min. J. Sosiedkinas 2:3, 38 min. E. Makarovas 2:4, 48 min. J. Sosiedkinas 2:5.

36.„Pirmas kartas“ – „Viltis“                          4:8 (1:4)

08 27 KKSC stadiono dirbtinė danga. Teisėjas D. Bisigirskas.

Įvarčiai: 4 min. D. Majauskas 0:1, 9 min. L. Andrijanovas 1:1, 10 min. J. Regelskis 1:2, 22 min. A. Antanavičius 1:3, 25 min. A. Antanavičius 1:4, 27 min. S. Bradauskas 1:5, 28 min. E. Jonaitis 2:5, 30 min. O. Maželis 2:6, 36 min. L. Andrijanovas 3:6, 39 min. O. Maželis 3:7, 42 min. L. Andrijanovas 4:7, 46 min. R. Fiodorovas 4:8.

37.„Gaschema“ – „Jonavos policija“              7:1 (3:1)

Įvarčiai: 4 min. D. Šichranovas 1:0, 14 min. A. Vaitiekauskas 1:1, 18 min. D. Šichranovas 2:1, 24 min. G. Janonis 3:1, 41 min. A. Damašickas 4:1, 46 min. D. Šichranovas 5:1, 48 min. P. Kvedaravičius 6:1, 50 min. D. Šichranovas 7:1.

Jonavos rajono mažojo (7×7) futbolo pirmenybių