Panerio pradinėje mokykloje – smagi pamoka su keturkojais (nuotraukų galerija)

Panerio pradinėje mokykloje – smagi pamoka su keturkojais (nuotraukų galerija)

Penktadienį Jonavos Panerio pradinės mokyklos moksleiviai sulaukė neįprastų svečių ir netradicinės pamokos „Mylėkime savo šunis“.

Jonavos rajono vaikus ragino vasarą būti saugius
Prie stadiono – saugaus eismo miestelis
Pasveikinti achemiečiai, metų virsmą sutikę darbo vietose

Mokyklos sporto aikštyne vyko kinologinė švietimo pamoka, kurios metu jonavietis, šunų dresuotojas Robertas Jadzevičius pradinukams pristatė šunų veisles, surengė viktoriną.

Daugiausiai vaikų dėmesio ir gausių aplodismentų sulaukė pasirodymas su dresuotu ilgaplaukiu vokiečių aviganiu. Keturkojis demonstravo išmoktas įvairias komandas, atliko ir cirko elementų.

Trumpą pamokėlę, kaip elgtis ir prižiūrėti keturkojį augintinį, vedė veterinarė Ingrida Aleknienė, apie benamių gyvūnų prieglaudos VšĮ „Penkta koja“ veiklą papasakojo šios organizacijos Jonavos skyriaus savanorė Dalia Kopustienė.

Renginyje dalyvavo gausus būrys R. Jadzevičiaus dresuojamų šunų, kuriuos parodyti atsivedė jų šeimininkai. Netradicinės pamokos metu vaikai susipažino su volfšpico, biglio, šnaucerio, bobteilo, vokiečių dogo, auksaspalvio retriverio, prancūzų buldogo, japonų akitos, šveicarų aviganio, vokiečių aviganio, niufaundlendo, bulterjero, šveicarų zenengundo ir kitomis veislėmis.

Visų džiaugsmui, kiekvienas moksleivis galėjo dalyvauti nedideliame kaniterapijos seanse: paglostyti ir „pabendrauti“ su šiais keturkojais.

Plačiau skaitykite laikraštyje „Naujienos“.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI