Palaidas šuo įkando mažametei

Palaidas šuo įkando mažametei

Trečiadienį Jonavoje lakstė du palaidi vokiečių aviganiai. Žmonės šia žinia nuolat dalinosi socialiniame tinkle ir ieškojo šeimininkų. Vis tik nors ir draugiškai atrodę keturkojai, išgąsčio sukėlė ne vienam. O ir mažametė nukentėjo – vienas iš šunų mergaitei įkando.

Kitąmet keisis specifinių atliekų surinkimo tvarka
Racionalūs sprendimai
Jaunųjų chemikų konkursas – kilnių idėjų tąsa

„Žalgirio gatvėje šiandien lakstė du palaidi vilkšuniai, vienas iš jų įkando grįžtančiai iš mokyklos mano dešimtmetei dukrai. Įkando į koją, kabinosi ir į ranką, bet striukė šilta, stora, tai liko mėlynės žymė. Koja nukentėjo stipriau. Mergaitė labai išsigando ir dabar dar klausinėja, ar tie šunys palaidi“, – „Naujienoms“ kalbėjo mergaitės mama Neringa.

Nukentėjusioji buvo nuvežta į Jonavos ligoninės Priėmimo skubiosios pagalbos skyrių, kur suteikta pagalba. „Medikai pranešė policijai, pareigūnai buvo atvykę pasikalbėti, bet pareiškimo dar nepateikiau. Nenoriu nieko bausti, tiesiog labai tikiuosi, kad informacijai pasklidus, žmonės susimąstys. Juk ne šunys čia patys kalčiausi. Medikai patarė ieškoti šeimininkų ir sužinoti, ar tie šunys buvo skiepyti, – nereikėtų vaikui penkių dozių vakcinos“, – apmaudo neslėpė N. Žvilienė.

Susisiekus su buvusia VšĮ „Penkta koja“ savanore Dalia Kopustiene, išaiškėjo, kad šunys – jau namuose. Ji patikino, kad greitu laiku su nukentėjusia mergaite ir jos šeima vokiečių aviganių šeimininkai susisieks. Tikimės, kad ne tik atsiprašys, bet imsis visų priemonių, kad toks atvejis nepasikartotų.

KOMENTARAI