Pagerbė geriausius abiturientusDanutės Kasparavičienės nuotr.

Pagerbė geriausius abiturientus

Ketvirtadienį bare-restorane „V.A.U.“ vyko 2018 metų laidos geriausių Jonavos rajono savivaldybės abiturientų pagerbimo šventė „Sankryža, o kas toliau?“. Šventiniame renginyje dalyvavo Jeronimo Ralio ir Senamiesčio gimnazijų abiturientai, kurių brandos egzaminų žinios įvertintos 100 balų, tėveliai, juos rengę mokytojai, gimnazijų vadovai.

Prasminga „Mozaikos“ veikla
Pratybų ,,Kardo kirtis 2018” scenarijus keičiasi
Policijos akcija atskleidė laiptinėje po vieną nerakintą butą

Septyniolika sėkmingiausiai brandos egzaminus išlaikiusių abiturientų sveikino Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Žebrauskas, Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkė Birutė Gailienė.

Iš viso surinkta 27 šimtukai. Aukščiausius įvertinimus iš matematikos egzamino gavo  trys Senamiesčio gimnazijos ir tiek pat Jeronimo Ralio gimnazijos abiturientų. Sėkmė šypsojosi 10 moksleivių, laikiusių anglų kalbos egzaminą – po penkis iš abiejų gimnazijų.

Penki šimtukai surinkti iš rusų kalbos ir po vieną – iš informacinių technologijų, istorijos, geografijos, fizikos, chemijos, biologijos egzaminų.

Aplodismentų negailėta Jeronimo Ralio gimnazijos abiturientui Emiliui Kaziukėnui, net iš keturių egzaminų – anglų kalbos, matematikos, fizikos ir chemijos – gavusiam šimto balų įvertinimą. Deja, šventėje jis nedalyvavo – vaikinas ruošiasi Tarptautinei fizikos olimpiadai, vyksiančiai liepos pabaigoje Barselonoje.

Tris šimtukus iš matematikos, anglų kalbos ir biologijos surinko „ralietė“ Paulina Dirvanskytė, iš matematikos, geografijos ir anglų kalbos – Senamiesčio gimnazijos abiturientas Aras Rafanavičius.

Jeronimo Ralio gimnazijos ketvirtokui Mindaugui Bernotui pasisekė laikant valstybinius matematikos ir  informacinių technologijų, Senamiesčio gimnazijos abiturientei Emilijai Marijai Zakardonskytei – anglų kalbos ir matematikos, kitai tos pačios gimnazijos ketvirtokei Ramintai Ramanauskaitei – matematikos ir istorijos egzaminus.

Po vieną šimtuką surinko 11 abiturientų: Jeronimo Ralio gimnazijos moksleiviai Lukas Pikelis, Karolis Pakalnis, Dovydas Černiauskas, Antanas Beržinis ir Senamiesčio gimnazijos moksleiviai Gustė Gulevaitė, Ruslan Artiuch, Vitalijus Petrukovskis, Samira Rakhim Zade, Vilma Sanikovaitė, Karolis Šereika, Rugilė Kazlauskaitė.

Geriausiems abiturientams įteikti padėkos raštai ir atminimo dovanos, taip pat pasveikinti jų tėvai, moksleivius rengę pedagogai ir gimnazijų vadovai.

KOMENTARAI