Padėkos vakare įteikti svarbiausi metų apdovanojimai

Padėkos vakare įteikti svarbiausi metų apdovanojimai

Trečiadienio vakarą jau atnaujintoje Jonavos kultūros centro Didžiojoje salėje rajono mero padėkos vakaro metu nusipelniusiems kraštiečiams, įmonėms ir visuomeninėms organizacijoms įteikti apdovanojimai.

Jonava prisipildė muzikos garsų
Maras: tūkstančiai tonų mėsos – po velėna
Meno kalvės šventė – šiemet netradicinė

„Žmogaus gyvenimas susideda iš praeities, dabarties ir ateities. Kažkuriuo etatu kiekvienas iš mūsų nori būti įvertintas už praeities, dabarties darbus ar už tai, ką galvoja, jog pasieks ateityje.  Kiekvienas pasirinktas žmogus ar organizacija yra labai verti apdovanojimo visais šiais trimis aspektais“, – šventinio renginio metu sakė Jonavos rajono savivaldybės mero Eugenijus Sabutis.

Jis taip pat dėkojo visiems, prisidėjusiems prie Didžiosios salės renovacijos. „Tikiuosi, kad salę įvertinsite ne tik šiandien, bet ir ateityje, eidami į renginius, spektaklius, koncertus, įvairius minėjimus. Norėčiau jūsų visų paprašyti perduoti žinią kitiems, kad salė graži, jauki ir patogi. Ji skirta visiems Jonavos rajono žmonėms“, – į svečius kreipėsi rajono meras.

Stilizuoti „Šviesos bokštai“ ir „Krištolinės gulbės“ išdalinti tiems, kurių darbai ir veikla 2017 metais buvo svarūs ir reikšmingi.

„Šviesos bokšto“ statulėlė įteikta VšĮ „Jonavos sporto savanoriai“ ir jos vadovui Arnui Čekanavičiui už savanorystės idėjų sklaidą ir pagalbą organizuojant renginius Jonavoje ir kituose miestuose; UAB „Achema“ generaliniam direktoriui Ramūnui Miliauskui už paramą 2017 m. sporto infrastruktūros plėtrai; Ievai Šveikauskienei už svarų indėlį vystant VŠĮ Jonavos PSPC Psichinės sveikatos centro veiklą ir asmeninę iniciatyvą plėtojant Psichiatrijos dienos stacionaro darbą; Edvinui Preckailo už iniciatyvą Jonavoje įrengiant Vaikų saugaus eismo miestelį.

„Krištolinės gulbės“ statulėle apdovanota Elena Tuzovienė už iniciatyvumą ir bendruomenės telkimą atnaujinant Bukonių Šv. arkangelo Mykolo bažnyčią; Lietuvos kariuomenės Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“  vadas plk. Mindaugas Steponavičius už bendradarbiavimą dalyvaujant ir organizuojant įvairius Jonavos rajono renginius; UAB „Baltasis pyragas“ direktorius Jonas Valdas Tratulis už investicijas, naujų darbo vietų kūrimą ir stabilią ilgametę verslo plėtrą Jonavos mieste; sesuo Pranciška Neringa Bubelytė FDCJ už ilgametę vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų evangelizaciją Jonavoje.

Renginio vakaro svečius linksmino smuikininkės „Electric Ladies“  ir Egidijus Sipavičius su Kauno bigbendu.

Plačiau apie renginį – laikraštyje „Naujienos“.

KOMENTARAI