Paaiškėjo, kas Jonavai atstovaus kitame ,,Dainų dainelės” etape

Paaiškėjo, kas Jonavai atstovaus kitame ,,Dainų dainelės” etape

Lietuvos vaikų ir moksleivių konkursas „Dainų dainelė“ šiandien sukvietė muzikalius ir muzikai neabejingus jonaviečius į Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklą. Čia vykęs Savivaldybės etapas sulaukė 12 dalyvių, kurie demonstravo gerai išlavintą klausą, išskirtinius balso tembrus bei apgalvotus sceninius įvaizdžius.

Jonavoje skelbiama gripo epidemija
Joninių slėnyje pasklido tūkstančiai muilo burbulų
Neįgaliųjų įstaigos šventėje – gėrio dalybos

Dalyvių nedaug

Renginio dalyviai buvo suskirstyti į 4 grupes: „A“ grupė – 3-6 metų vaikai; „B“ grupė – 7-10 metų mokiniai; „C“ grupė – 11-14 metų mokiniai; „D“ grupė – 15-19 metų jaunuoliai. Gausiausia dalyvių buvo „A“ ir „B“ grupėse, kuriose rungėsi solistai ir ansambliai. „C“  ir „D“ grupėse didelės konkurencijos nebuvo – čia rungėsi tik po du dalyvius.

„Dainų dainelė“ yra konkursas, kuris turi senas ir gražias tradicijas. Manau, kad šiam konkursui nėra abejingų žmonių. Noriu pasveikinti visus dalyvius. Jau šiandien jūs – nugalėtojai, nes esate atrinkti iš geriausiųjų. Manau, nebus didelis nusivylimas, jei netapsite šio etapo nugalėtojais. Tiems, kurie taps laureatais, linkiu sėkmės ir rajoniniame etape. Gerbiamai komisijai linkiu atrinkti pačius talentingiausius ir gabiausius mūsų dainorėlius“, – renginio pradžioje kalbėjo Jonavos rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Vytautas Žebrauskas.

Komisijos nariai

Konkurso vertinimo komisiją sudarė Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos muzikos mokytoja metodininkė Jūratė Simonavičienė, Jonavos jaunimo mokyklos vyresnioji muzikos mokytoja Audra Petkutė Savickienė. Komisijai vadovavo Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis“ meno vadovas, mokytojas ekspertas Ksaveras Plančiūnas.

„Mes gyvename labai įdomioje mygtukų eroje. Paspaudi mygtuką ir groja orkestras, patapšnoji telefono ekraną ir sutvarkai savo banko sąskaitas. Jūs esate laimingi, nes prisiliečiate prie gyvos muzikos, esate turtingesni už savo bendraamžius, kurie to neturi. Jūs kuriate ir šiandien esu be galo dėkingas, kad pakvietėte ir parodėte tikrai fantastiškų pasirodymų. Visi esate laureatai savo mokytojams, tėvams ir draugams“, –  kalbėjo  komisijos pirmininkas K. Plančiūnas.

Išrinkti laimėtojai

Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti padėkomis ir saldžiomis dovanėlėmis. Visgi reikėjo išrinkti pačius geriausius. Konkurso komisija išrinko net keletą laureatų, kurie sausio 26 dieną atstovaus Jonavos miestui zoniniame „Dainų daineles“ etape. Tiesa, šis taip pat vyks Janinos Miščiukaitės meno mokykloje.

Kitame etape Jonavos miestui atstovaus „A“ grupės laureatai – vaikų lopšelio-darželio „Dobilas“ solistas Raidas Kiriliuk, vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“ solistė Luka Pruckutė. „B“ grupėje geriausiai pasirodė Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centro dainavimo studija „Viva“, Justino Vareikio progimnazijos šeimyninis ansamblis „Broliai“ ir Janinos Miščiukaitės  meno mokyklos Mergaičių vokalinis ansamblis. „C“ grupės nugalėtoja – Raimundo Samulevičiaus progimnazijos solistė Elvija Zvicevičiūtė. „D“ grupės laureatais tapo Jeronimo Ralio gimnazijos moksleivių Kristinos Chlastauskaitės ir Julijos Radzevičiūtės duetas bei  Senamiesčio gimnazijos mišrus vokalinis ansamblis.

Kęstučio Putelio nuotr.

 

KOMENTARAI