Netrukus Chemikų gatvėje atsiras nauja pramogų erdvė

Netrukus Chemikų gatvėje atsiras nauja pramogų erdvė

Jau liepos mėnesį jonaviečiai galės džiaugtis nauja pramogų erdve, kurioje bus ne tik modernūs batutai, karstyklės, čiuožyklos, bet ir sporto įrenginiai suaugusiesiems. Tikimasi, kad apie 60 000 eurų kainuosianti aikštelė galutinai patenkins tokių erdvių poreikį Rimkų mikrorajone.

Nepriklausomybės aušros karžygiai – knygoje
Sveikatos specialistai – apie erkių sukeliamas ligas
Sąmyšis dėl receptinių vaistų – išpūstas?

Kaip „Naujienoms“ sakė rajono vicemeras Erlandas Andrejevas, iki šiol prastais pėsčiųjų takeliais pasižymėjusi Chemikų gatvės erdvė šalia prekybos centro „Norfa“ jau po poros mėnesių turėtų tapti dar vienu jonaviečių traukos objektu – čia bus ką veikti ne tik vaikams, juos prižiūrintiems asmenims, bet ir sportui neabejingiems žmonėms.

„Aikštelė bus padaryta pagal visus šiuolaikinius standartus: guminė danga, skirtingo sudėtingumo karstyklės, čiuožyklos. Vaikus prižiūrintys suaugusieji galės prisėsti ant suoliuko po medžiu. Erdvė bus tikrai labai graži. Sutvarkysime ir aplinkui  į aikštelę vedančius takus, nes dabar jie blogos būklės. Čia veiklos ras ir suaugę žmonės – jie galės pasimankštinti su lauko treniruokliais. Tiesa, daugelis turbūt prisimena, kad  šiame mikrorajone buvo supjaustyti vaikų žaidimams skirti batutai. Galiu nuraminti, kad dabar bus sumontuoti kur kas stipresni, jų taip lengvai negalės suniokoti paaugliai“, –  apie naujos erdvės privalumus pasakojo E. Andrejevas.

Pasak vicemero, Rimkų mikrorajonas tokiai aikštelei įrengti pasirinktas neatsitiktinai. Esą tai nulėmė didelis čia įsikūrusių gyventojų skaičius.

„Kai statome kažkokius įrenginius, visada skaičiuojame, koks kiekis žmonių gyvena mūsų pasirinktoje erdvėje. Rimkai – tankiai apgyvendintas mikrorajonas. Čia yra aikštelė ir prie laiptų, ir A. Kulviečio g., o ši turėtų jau galutinai patenkinti tokių pramogų poreikį Rimkuose. Vėliau ateis eilė ir kitoms miesto dalims. Esame numatę kiekvienais metais įrengti bent po vieną pramogų aikštelę, tačiau svarbiausia yra ne kiekybė, o kokybė“, – tikino E. Andrejevas.

Vicemeras priduria, kad naujus įrenginius saugos vaizdą fiksuojančios kameros. Tikimasi, jog jonaviečiai bus sąmoningi ir atsakingai elgsis su miesto turtu.

KOMENTARAI