Neramus ugniagesių savaitgalis: gauti 6 iškvietimai

Neramus ugniagesių savaitgalis: gauti 6 iškvietimai

Šį savaitgalį ugniagesiai skubėjo į 6 iškvietimus. Tarp jų – ir liepsnojanti malkinė, ir į namo dujų įvadą atsitrenkęs automobilis.

Laiptinėje – po 3 – 5 nerakintus butus
Rajone daugėja gaisrų
Savaitgalį siautėjo ilgapirščiai

Penktadienį, rugpjūčio 10 dieną, apie 11.30 val. gautas pranešimas, kad Alksnių gatvėje automobilis atsitrenkė į namo dujų įvadą. Atvykę ugniagesiai išvydo apgadintą dujų įvado skydą. Pats automobilis išvengė rimtų susidūrimo žymių. Ugniagesiai budėjo, kol atvyko dujų avarinė tarnyba.

Tą pačią dieną gautas pranešimas, kad Juodmenos gatvėje dega miškelis. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai pamatė liepsnojančią komposto krūvą.  Gaisras užgesintas.

Vėlyvą penktadienio Šveicarijos sen., Bartonių k., Pušų gatvėje atvira liepsna degė apleistas, dviejų aukštų mūrinis namas. Atvykus ugniagesiams, užgesintos šakos ir lapai, degę 10×6 m dydžio plote. Savininkas nežinomas.

Šeštadienį, rugpjūčio 11 dieną, 21. 26 val. pranešta, kad Šilų sen., Piliakalnių k. kažkas dega. Atvykus ugniagesiams buvo kūrenamos atliekos. Laužas užgesintas.

Sekmadienį, rugpjūčio 12 dieną,  14.45 val. pilietis pranešė, kad  Kulvos sen. ties Kurmagalos k. ant kelio  guli užvirtęs medis.  Ugniagesiai jį supjaustė ir patraukė nuo kelio.

Šiąnakt, 1.05 val. gautas pranešimas, kad Žeimių sen., Palankesių k., Dvaro gatvėje dega malkinė. Ugniagesiai užgesino gaisrą, tačiau jo metu apdegė malkinė ir 1m³ malkų. Malkinė medinė, apie 4×4 m, 1,5 m aukščio, dengta šiferiu. Prie malkinės priblokuotas medinis garažas apie 2×4 m. Nuardyta apie 10 m² stogo ir 10 m² sienų. Malkinės savininkė nenustatyta ir tikslinama.

Parengta pagal Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos informaciją

KOMENTARAI