Naisių teatras Jonavoje kviečia į tris nemokamus renginius

Naisių teatras Jonavoje kviečia į tris nemokamus renginius

Sausio 24 – 25 dienomis į Jonavą atvyksta Naisių vasaros teatras su spektakliais „Melagių pilis“, „Kelias į rojų“ ir „Škac, mirtie, visados škac...“. Nors teatras jonaviečiams dovanoja galimybę papramogauti nemokamai, norintys turi suskubti apsilankyti Jonavos kultūros centro kasoje, nes kvietimų skaičius ribotas.

Pašto skyriai uždaromi: į kaimus veržiasi Ateities laiškininkai
Knygos klubas: diskusija apie šiandienos žiniasklaidą
„Polėkis“ plečia savo veiklas

Naisių vasaros teatras yra pirmasis nekomercinis teatras Lietuvoje, kuriame vaidina profesionalūs aktoriai atlikę vaidmenis seriale „ Naisių vasara“. Teatras susikūre 2011 metais, o šiuo metu jį sudaro dvylikos jaunų aktorių trupė: Paulius Budrys, Gintarė Daniusevičiūtė-Vaitkevičienė, Orinta Jazdauskaitė-Juozapaitė, Arūnas Jokubauskas, Birutė Kaktytė-Varkalienė, Vaida Kavaliauskaitė, Karolis Liaučius, Jūratė Levickaitė, Tomas Montvila, Remigijus Pelenis, Valdas Vaitiškis, Gerda Vilimaitė, Monika Vaičiūtė. Pastarųjų pagrindinis tikslas – propaguoti lietuvių kultūrą ir skleisti tautiškumą per lietuvių autorių bei dramaturgų kūrinius. Teatro mecenatas Ramūnas Karbauskis. Šis teatras gali pasigirti daugybe apdovanojimų.

Jonavoje planuojamas pristatyti Reginos Stepanavičiūtės režisuotas spektaklis „Škac, mirtie, visados škac…”, 2012 metais Dalios Tamulevičiutės vardo profesionalių teatrų festivalyje laimėjo nominaciją „Sėkmingiausias festivalio debiutas”. Spektaklis pasatytas pagal Sauliaus Šaltenio pjesę.

Kitas Jonavoje rodomas spektaklis  „Kelias į rojų“. Šis pastatytas pagal Sauliaus Tomo Kondroto apsakymą „1892 metų progreso idėja“. Spektaklio režisierius – Arvydas Lebeliūnas.

Mažiesiems teatro mėgėjams bus skiriamas spektaklis „Melagių pilis“. Tai muzikinė, žaisminga inscenizacija pagal Vytautės Žilinskainės kūrinį „Melagių pilis“. Spektaklis apie berniuką Diną, kuris nuolatos visiems melavo. Visur ir visada jis draugavo tik su melo mintimis. Per tuos melus vieną dieną Dinas papuola į didelę bėdą – į Melagių pilį… Ach kaip nesaldu pačiam būti apgaudinėjamam ir kaip sunku yra ištrūkti iš melo pinklių… Nemeluok ir į bėdą nepakliūsi! Spektaklį režisavo gerai Lietuvos kino ir teatro žinovams žinoma Inga – Norkutė Žvinienė.

 

KOMENTARAI