Mykoliškių kaimo gyventojas: „Skendime dulkėse“

Mykoliškių kaimo gyventojas: „Skendime dulkėse“

„Per Mykoliškių kaimą, Pakrantės gatvę, nuolat pravažiuoja daugybę automobilių. Bėda ta, kad kelias čia nėra asfaltuotas, todėl pravažiuojančios transporto priemonės sukelia daugybę dulkių. Žmonės gyvena dulkėse, galima sakyti, dujokaukių net reikia. Ne kartą prašyta išasfaltuoti šią gatvę, kodėl nesprendžiama ši gyventojams ypač aktuali problema?“ – teiraujasi Alius Ratautas.

Daugiabučių kiemų tvarkymo planuose Lietavos g. kol kas nėra
Kodėl šaukiami rezervo kariai?
Skarulių kapinių tvora nebus tvarkoma ir šiais metais

Kulvos seniūnas Ramūnas Gudonavičius:

„Į seniūniją šiuo klausimu buvo kreiptasi, atsakymą mes paruošėme ir žmonės jį gavo. Ši situacija yra žinoma. Šiuo metu esame įtraukę į 2019–2021 metų Savivaldybės darbų sąrašą, gatvė kadastruojama, vėliau bus daromas projektas. Suprantama, kad visi darbai turi vykti pagal tam tikrą eiliškumą. Seniūnijoje yra ir daugiau tokių kelių. Iš viso Kulvos seniūnijoje – 130 km kelių. Dar vienas planas pagreitinti gatvės asfaltavimo darbus, jei gyventojai prisidėtų savo lėšomis (50 proc.). Tuomet darbai būtų vykdomi pirmumo tvarka.“  

Klausk, kas Tau rūpi

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai, jai pavaldžioms, valstybinėms ar individualioms įmonėms, seniūnijoms ir pan. klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com arba skambinti telefonu: 8 630 05 135.

„Naujienos“ susisieks su atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis.

KOMENTARAI