Mobilią pirtį padėjo susigrąžinti visuomenės pilietiškumas

Mobilią pirtį padėjo susigrąžinti visuomenės pilietiškumas

Lapkričio 21 dienos popietę bendruoju pagalbos telefonu buvo gautas pranešimas apie mobilios pirties vagystę Kulvos kaime. Pirtis pavogta kartu su dviaše priekaba „Challenger SDH“, o nuostoliai buvo įvertinti 10 000 eurų. Tiesa, vagys ilgai laimikiu nesidžiaugė, nes greitai visuomenėje pasklidusi žinia apie nusikaltimą, leido savininkams turtą susigrąžinti dar tą pačią dieną.

Policija kviečia atsiliepti liudininkus
Jonavos rajone nukrito savadarbė skraidyklė
Gelbėjimo tarnyboms savaitgalį darbo netrūko

Kaip pasakojo pirties savininkas, pagalbos iškart buvo kreiptasi ne tik į policijos pareigūnus, bet ir į visuomenę: informacija apie nusikaltimą išplatinta socialiniame tinkle „Facebook“, Kauno naujienų portaluose, o asmeniui, suteikusiam naudingos informacijos apie pirties buvimo vietą, pažadėta ir 500 eurų premija.

Nukentėjusio vyriškio teigimu, būtent žmonių noras suteikti pagalbą ir padėjo išvengti didelių nuostolių. Vos paskelbus pagalbos prašymą viename Kauno naujienų portale, buvo sulaukta skambučio, leidusio spėti, kur yra vagišių grobis.

„Mes tikėjome, kad pirtis atsiras. Tai nėra mažas daiktas, kurį būtų galima paslėpti, o ir žmonės buvo labai aktyvūs, dalinosi žinia apie vagystę. Net ir šiandien vis sulaukiame skambučių su naudinga informacija. Tikrai norime padėkoti visiems žmonėms, kurie prisidėjo prie paieškų ir ypatingai ačiū sakome žmogui, kurio informacija leido mums atgauti pirtį“, – teigė nuo vagių nukentėjęs vyras.

Paklausus apie minėtą 500 eurų premiją, vyras patikina, kad savo pažadą tesės, nepaisant to, kad nusikaltėliai vis dar nesurasti.

Jovita STANEVIČIŪTĖ

KOMENTARAI