Miškininkų dovanoti eglišakiai įtiko ne visiems

Miškininkų dovanoti eglišakiai įtiko ne visiems

Trečiadienį Jonavoje vyko miškininkų organizuojama akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“. Iniciatyva truko visą dieną – ištuštėjus šakoms, atsargos buvo vėl pildomos. Visgi miškininkų dovanomis patenkinti buvo ne visi. Dalis skundėsi, kad šakos – ne gražios, o eglišakių atėję žmonės elgėsi nekultūringai.

Rukloje pažymėtos antrosios NATO priešakinių pajėgų bataliono metinės
Kauno regionas kviečia keliauti po Šimtmečio vietas ir dalyvauti žaidime
Vieni prašė tvoros, kiti – nesupranta tokio sprendimo

Jonavos miškų urėdijos automobiliai su priekabomis Sąjūdžio aikštę pasiekė 13 valandą, tačiau vos po 10 minučių jie ištuštėjo. Atėję jonaviečiai sunerimo, kad eglės teks ieškot kitur. Visgi Jonavos miškų urėdas Rolandas Skuja žmones nuramino – eglišakių užteks visiems, nes šie bus vežami iki 19 valandos.

Nors dauguma žmonių dėkojo R. Skujai už šias miškininkų dovanas, buvo ir nepatenkintų. Dalis jonaviečių skundėsi, kad šakos – negražios. Ypač kritikos negailėjo „Norfos“ aikštelėje susirinkę žmonės.

„Marti gyvena centre, tai sakė, kad ten šakos yra vežamos ištisai. Ji namo parsinešė šakų su kankorėžiais, čia tokių nebuvo nė kvapo“, – skundėsi senjorė Vida.

„Na ir žmonės! Stumdosi dėl eglių šakų. Priekabai dar neprivažiavus, griebia, kas pakliūna po ranka, o tada meta į šoną“, – pasipiktinusi jonaviečių nekultūringu elgesiu skundėsi mama Rasa.

Jonavos miškų urėdas pasakojo, kad miškininkai stengiasi žmonėms pateikti šakas, kurios yra kuo geresnės būklės. Pasak jo, šios akcijos organizatoriai daro viską, kad tik žmonėms liktų patenkinti.

„Pagal visus reikalavimus, mes turėtume eglių šakas pristatyti tik į vieną vietą. Žmonės skųsdavosi, kad sunku parsinešti šakas, jei jų namai – toli. Pasitarę nusprendėme akciją organizuoti ir „Norfos“ aikštelėje. Taip pat svarstėme, kad ne visi gali ateiti darbo metu. Todėl eglišakiai buvo pristatomi iki 19 val. Galbūt ši akcija yra labai svarbi senjorams, nepasiturintiems asmenims. Galų gale yra žmonių, kurie nenori visos eglės. Tikimės, kad miškininkų dovanos padės žmonėms pajusti Kalėdų dvasią“, – pasakojo R. Skuja.

Kęstučio Putelio nuotr.

 

KOMENTARAI