Mero padėkos vakare įteikti reikšmingi apdovanojimai

Mero padėkos vakare įteikti reikšmingi apdovanojimai

Ketvirtadienio vakarą Jonavos kultūros centro Didžiojoje salėje rajono mero padėkos vakaro metu nusipelniusiems kraštiečiams, įmonėms ir visuomeninėms organizacijoms įteikti apdovanojimai.

„Achemos grupė“: terminalo išlaikymo kaštai „Achemai“ gali mažėti 6 mln. eurų
Nyderlandų karalius Rukloje susitiks su olandų kariais
Jonavoje bus švenčiama Olimpinė diena

Stilizuoti „Šviesos bokštai“ ir „Krištolinės gulbės“ išdalinti tiems, kurių darbai ir veikla 2018 metais buvo svarūs ir reikšmingi.

„Šviesos bokšto“ statulėlė įteikta Jonavos policijos komisariato bendruomenės pareigūnei Larisai Paklinai už aktyvų bendradarbiavimą tarp policijos ir bendruomenės formuojant rajone saugią aplinką; Jonavos rajono savivaldybės kultūros centro teatro skyriui (vadovas Gediminas Gutauskas)

už teatro atsinaujinimą ir drąsų kūrybinį proveržį meno bendruomenėje; Kulvos bendruomenės pirmininkei Karolinai Petrenčiuk-Naujokienei už asmeninę iniciatyvą įgyvendinant projektus ir svarų indėlį organizuojant Kulvos bendruomenės renginius; buvusiam Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijos abiturientui Emiliui Kaziukėnui už puikius brandos egzaminų rezultatus ir sektiną pavyzdį jaunajai kartai.

„Krištolinės gulbės“ statulėle apdovanotas tenisininkas Rimas Lesiv už iškovotas pergales ir Jonavos krašto garsinimą Lietuvos bei pasaulio čempionatuose; sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijos ,,Jonavos viltis“ tarybos pirmininkė Olga Traskauskienė už atstovavimą neįgaliųjų bendruomenės nariams ir aktyvią veiklą keičiant visuomenės požiūrį; Vytautas Andriulaitis  už puikias Lietuvos Respublikos Konstitucijos žinias ir Jonavos krašto garsinimą; UAB „Sveikatinimo namai“ (vadovė Lina Mickevičienė) už kokybišką paslaugų teikimą rūpinantis rajono gyventojų savijauta ir sveikata.

Šventės metu įteiktas ir Šimtmečio apdovanojimas. Jis atiteko Jonavos rajono savivaldybės kultūros centrui už Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui skirtų renginių organizavimą.

Vakaro svečiams koncertavo atlikėjas Deivis, Nacionalinis Kauno dramos teatras pristatė spektaklį „Vasarvidis“.

Plačiau – antradienio „Naujienų“ numeryje.

„Naujienų“ inf.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI