Medžiams išpjauti neužtenka vien gyventojų noro

Medžiams išpjauti neužtenka vien gyventojų noro

,,Dar prieš du metus buvo žadėta, kad miesto seniūnija išpjaus gyventojams trukdančius medžius prie Žeimių tako 4, 4a ir 6 namų. Medžiai seni ir būtina bent jau apgenėti juos. Deja, iki šiol pažadai nebuvo ištesėti. Kada tai bus padaryta?“, – klausė „Naujienų“ skaitytojas Vytautas.

Jonavos rajono vaikus ragino vasarą būti saugius
Slidinėjimo centro sniego patrankos – kančia šalia gyvenantiems žmonėms?
Vienas „sutinku“ dovanos gyvenimą keliems

Miesto seniūnas Povilas Beišys:Asmeniškai aš nepamenu tokių pažadų, o medžiai ir nepjaunami tik todėl, kad kažkas to nori. Žeimių gatvėje ir aplink ją esančiame rajone ne vieną kartą lankėsi Jonavos rajono savivaldybės želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisija, sprendžianti apie tokių darbų vykdymą. Ji svarsto, ar medis trukdo ir kelia pavojų gyventojams, o galbūt užtenka jį tik apgenėti.  Mes nagrinėjame kiekvieno gyventojo prašymą, tačiau būna žmonių, kurie nori, kad jų gatvėje neliktų nei vieno krūmo ar medžio. Tikrai tokie prašymai nėra tenkinami ir pjovimo darbai vykdomi tik kraštutiniais atvejais. Jei medžiai nenupjauti, vadinasi jie ir turi ten likti. Kai žmonės mano, kad jie ar jų šakos kelia pavojų, turi skambinti mums.“

Rubrika  „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Tikimės, kad ši rubrika sulauks ne tik  miesto, bet ir rajono gyventojų dėmesio.

Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis.

KOMENTARAI