Magijos ir burtų vakaras Ralvudo mokyklojeAbiturientai už meilę ir suteiktas žinias pedagogams dėkojo repuodami, dainuodami ir eilėmis. Kęstučio Putelio nuotr.

Magijos ir burtų vakaras Ralvudo mokykloje

Vasario 15-osios vakarą Jeronimo Ralio gimnazijos aktų salė virto magijos ir burtų buveine. Čia Šimtadienį šventę 70-osios laidos abiturientai trumpam pateko į Ralvudo burtų ir kerėjimo mokyklą.

20-metį mininčios mokyklos kelyje – daug išbandymų
Savivaldybės Socialinės paramos skyrius apie vaiko išmoką – į ką atkreipti dėmesį?
J. Ralio gimnazijos atnaujinimui skirta daugiau nei 440 tūkst. Eur

Magų bendruomenė 

Kiekvienais metais gimnazijos trečiokams iškyla klausimas, kokią šventę surengti savo draugams, kad ji paliktų smagių ir šiltų prisiminimų. Šiemet organizatoriams fantazijos ir puikių sumanymų tikrai nestigo – žiūrovų pilnutėlė salė virto stebuklingąja Ralvudo mokykla, į kurią susirinko magai profesionalai (gimnazijos pedagogai), žiniuonių žiniuoniai (gimnazistų tėvai), skraiduoliai ant šluotų (4a klasė), alchemijos mokslų žinovai (4b), teleportacijos meistrai (4c), juodosios magijos asai (4d),  jaunieji transformacijos virtuozai (4ė). O šios šventės sumanytojai – trečiokai – virto laumėmis ir raganiais, demonstravo triukus ir burtus, šoko magiškus šokius, dainavo linksmas dainas.

131 abiturientą ir jų auklėtojas – Vierą Strelčiūnienę, Vidą Budraitienę, Daivą Kšivickienę, Vladą Zajankauskienę, Rasą Gecevičienę, Rasutę Jaruševičienę – tądien sveikino magijos mokyklos direktoriumi Rimkbuldoru virtęs Arūnas Rimkus.

Nuoširdūs žodžiai

Abiturientai ir jų auklėtojos susėdo prie penkių stalų, kuriuos puošė šventę rengusių trečiokų sugalvoti Ralvudo atmosfera alsuojantys vardai: „Strelčinynas“, „Budranagiūnas“, „Gecevičių gūžta“, „Zajankauskynas“, „Jaruševičynė“. Juos iššifruoti galėjo tik žinantis mokytojų pavardes.

Abiturientai, sustoję ant pakylos, už meilę ir suteiktas žinias pedagogams dėkojo repuodami, dainuodami ir eilėmis. Padėką mokytojams, linkėjimus savo atžaloms išsakė ir gimnazijos ketvirtokų tėvai, tą vakarą tapę žiniuonių žiniuoniais.

Pademonstravę magiškus triukus ir pašokę šokį, mokyklos bendruomenei gimnazistų tėvai įteikė Šimtadienio tortą.

Tradicija – parodijos

Gimnazijos trečiokai, parodijuodami metais vyresnius bičiulius, originaliai perteikė nuotykius, kuriuos abiturientai patyrė šioje mokymo įstaigoje.

Netrūko garsaus juoko ir ketvirtokams parodijuojant mokytojus. Gimnazistų paruoštoje filmuotoje medžiagoje pedagogai išvydo save šmaikščiose situacijose. Garsios ovacijos ir aplodismentai nugriaudėjo ir tada, kai mokytojai parodijavo abiturientus – pristatė humoristinį vaidinimą.

Trijų valandų Šimtadienio programos metu visus lydėjo gera nuotaika, burtai, juokai ir linksmi potyriai.

KOMENTARAI