„Lono“ gaminys apdovanotas aukso medaliu

„Lono“ gaminys apdovanotas aukso medaliu

Bendrovės „Lonas“ čiužinio užvalkalas LONOFIBRE™ konkurse „Lietuvos metų gaminys 2017“ buvo apdovanotas aukso medaliu – baldų pramonės grupėje. 2017 metais įmonė atnaujino klientų įvertintus bei pamėgtus čiužinius ir jų užvalkalą. Taip gimė naujoji – trispalvė kolekcija. Metų gaminio apdovanojimą laimėjusi inovacija yra naujasis „Lono“ veidas.

Viešnia iš Švedijos pateikė veiksmingą smurto prieš vaiką prevenciją
Klausimų apie „Rail Baltic“ nemažėja
Paplūdimiai reikalauja investicijų

Vyriausybėje įvyko konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. 21-ą kartą Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamas konkursas skirtas pagerbti reikšmingiausius, rinkoje pripažinimo sulaukusius produktus ir paslaugas. Šiemet nugalėtojams įteikti 67 medaliai: 62 aukso ir 5 sidabro.

Pasak UAB „Lonas“ direktoriaus Domo Jakučio, bendrovei kuriant trispalvę čiužinių kolekciją ir jų audinį, buvo grįžta prie protėvių patikrintų tiesų ir vertybių. Todėl atnaujintoje kolekcijoje ir čiužinio užvalkale LONOFIBRE™ atsirado linas. Tai vienas iš retų atvejų, kai gamintojai atsižvelgia į protėvių kurtus ir puoselėtus audinius bei raštus, perduotus iš kartos į kartą. Naujasis čiužinys yra dizainerės Rasos Balaišės kūrinys.

 

KOMENTARAI