„Lono“ gaminys apdovanotas aukso medaliu

„Lono“ gaminys apdovanotas aukso medaliu

Bendrovės „Lonas“ čiužinio užvalkalas LONOFIBRE™ konkurse „Lietuvos metų gaminys 2017“ buvo apdovanotas aukso medaliu – baldų pramonės grupėje. 2017 metais įmonė atnaujino klientų įvertintus bei pamėgtus čiužinius ir jų užvalkalą. Taip gimė naujoji – trispalvė kolekcija. Metų gaminio apdovanojimą laimėjusi inovacija yra naujasis „Lono“ veidas.

Savanorių ugniagesių gretose – A. Mikitiukas ir M. Sinkevičius
Jonaviečiui penktadienis ir 13-oji – geriausia diena laimėti automobilį
Bendrojo lavinimo mokyklų patalpų mikroklimatas

Vyriausybėje įvyko konkurso „Lietuvos metų gaminys 2017“ nugalėtojų apdovanojimo ceremonija. 21-ą kartą Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamas konkursas skirtas pagerbti reikšmingiausius, rinkoje pripažinimo sulaukusius produktus ir paslaugas. Šiemet nugalėtojams įteikti 67 medaliai: 62 aukso ir 5 sidabro.

Pasak UAB „Lonas“ direktoriaus Domo Jakučio, bendrovei kuriant trispalvę čiužinių kolekciją ir jų audinį, buvo grįžta prie protėvių patikrintų tiesų ir vertybių. Todėl atnaujintoje kolekcijoje ir čiužinio užvalkale LONOFIBRE™ atsirado linas. Tai vienas iš retų atvejų, kai gamintojai atsižvelgia į protėvių kurtus ir puoselėtus audinius bei raštus, perduotus iš kartos į kartą. Naujasis čiužinys yra dizainerės Rasos Balaišės kūrinys.

 

KOMENTARAI