Link Šmatų kapinių vedantis pėsčiųjų takas prašosi rekonstrukcijosK. Putelio nuotr.

Link Šmatų kapinių vedantis pėsčiųjų takas prašosi rekonstrukcijos

,,Žeimių gatve, šalia kelio link kapinių pro pušynėlį veda pėsčiųjų ar dviratininkų takas. Juo tenka eiti ir senyvo amžiaus žmonėms. Ten būdavo du suoliukai pailsėti, atsikvėpti nuo darbo kapinėse. Šiuo metu vieno suoliuko apskritai nėra, o prie kito ne kartą teko matyti išgeriančius žmones. Negana to, jie palieka daugybę šiukšlių. Ten nėra jokių šiukšliadėžių. Ar nereiktų skirti daugiau dėmesio šiai teritorijai?”, – klausė jonavietis Antanas.

Autobusų laukimo paviljonų prie PC ,,Norfa” šiais metais nebus
Šiukšlintojai spjauna į pastangas palaikyti miesto tvarką
Grikis vis dar ieško namų

Miesto seniūnas Povilas Beišys: „Visas tas takas prašosi rekonstrukcijos. Kai jis bus rekonstruotas, turės naują apšvietimą, tada atsiras ir nauji suoleliai. Šįmet tam finansavimas nėra skirtas. Tikimės, kad kitąmet ar dar po metų, mums pavyks atnaujinti šią erdvę. Kol kas yra, kaip yra.”

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

KOMENTARAI