„Lietava“ susitvarkė su lyderiais

Po pertraukos tęsiasi 2018 metų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) trečiosios lygos Kauno regiono čempionatas, kuriame šiemet varžosi vos keturios komandos. Jos tarpusavyje viso sužais po keturis kartus.

Septintajame turnyre – šimtas dalyvių šimtmečiui paminėti
Virvės traukikai sezoną pradėjo pergalėmis
Laukiama dvikovos su lyderiais

Šiuo metu komandos yra sužaidusios nevienodą rungtynių skaičių, tačiau pirmenybėse toliau pirmauja FK „Kėdainiai“ ekipa. Visgi, šie lyderiai labai greitai gali prarasti pirmaujančias pozicijas, nes jiems ant kulnų lipa Jonavos „Lietava“. Šios komandos po pertraukos susitiko tarpusavyje ir galutinis mačo rezultatas parodė, kad jonaviečiai yra realūs kandidatai laimėti šias pirmenybes.

Visas Jonavos futbolininkų darbas buvo padarytas dar pirmojo kėlinio pradžioje. Tik prasidėjus mačui Denis Šichranov privertė svečių vartininką išimti kamuolį iš vartų tinklo. Įpusėjus pirmajai rungtynių pusei atrodė, kad varžovai gali būti ir sutriuškinti. Vieną po kito du įvarčius pasiekė Dominykas Vikanis ir rezultatas tapo 3:0 „Lietava“ komandos naudai.

Patikėję lengva sėkme, jonaviečiai sustojo ir jau iki susitikimo pabaigos taip ir nebesurado galimybių pasižymėti, nors progų tikrai būta. Tuo tarpu kėdainiškiams rungtynėms besibaigiant bent pavyko sušvelninti atsilikimą ir susitikimą „Lietava“ laimėjo rezultatu 3:1.

„Lietava“ sudėtis – A. Skorupskas, B. Padvaiskas, Sk. Malinauskas, D. Regelskis, A. Ramonas, D. Suslavičius, D. Vikanis, M. Gabulas, D. Šichranov, R. Fiodorovas, R. Gogis, J. Ulickas, M. Stankevičius, P. Vizbaras, G. Janonis, A. Mockus, P. Kvedaravičius.

Kitame mače Kauno „Hegelmann Litauen B“ priėmė „Prienų“ vienuolikę. Pirmajame kėlinyje aikštelėje dominavo svečiai, kurie gan lengvai mušė įvarčius ir pirmavo 3:1. Po pertraukos vaizdas aikštelėje pasikeitė ir jau kauniečiai, atsilikdami 2:4, įstengė atstatyti pusiausvyrą (4:4). Tokiu rezultatu mačas ir baigėsi, nors ekipų žaidėjai dar galėjo išplėšti pergalę ir įrašyti savoms komandoms labai svarbius taškus.

Po šių rungtynių turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1 Kėdainiai 7 3 2 2 29-18 11
2 Lietava 5 3 1 1 15-10 10
3 Hegelmann Litauen B 7 2 2 3 25-31 8
4 Prienai 5 1 1 3 15-25 4

Rezultatyviausiai pirmenybėse žaidžia su FK „Kėdainiai“ žaidėjai, Lukas Berednikovas ir Andrius Skorupskas pelnė atitinkamai 9 ir 8 įvarčius. Taip pat 8 įvarčius yra pelnęs Deividas Karlauskas iš Kauno „Hegelmann Litauen B“ ekipos.

Jonavos „Lietava“ varžybų tvarkaraštis (namuose)