Lengvaatlečių pergalės

Į Vilnių suvažiavo jaunieji lengvaatlečiai iš įvairiausių šalies kampelių, kurie dalyvavo Lietuvos vaikų lengvosios atletikos pirmenybėse. Čia vyko ne tik įvairiausių nuotolių bėgimai, bet jaunieji sportininkai varžėsi sportiniame ėjime, šuolyje į aukštį (ir su kartimi) ir į tolį, rutulio stūmime...

Kovas pradeda ir „Lietava“
Tradicinis bėgimas rudenėjančiame mieste
Metus šaškininkai užbaigė svečių pergalėmis

Kiekvienoje rungtyje apdovanoti buvo šeši geriausiai pasirodę atletai. Varžybose dalyvavo ir Vidutės Lebeckienės bei Gražinos Goštautaitės treniruojami jaunieji Kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai.

Geriausiai iš jonaviečių pasirodė V. Lebeckienės treniruojama Greta Malinauskaitė. Ši lengvaatletė 1000 m bėgimo nuotolį įveikė per 3:37,72 ir tarp trylikos bėgikių iškovojo trečiąją vietą, tik mažiau nei sekunde nusileidusi antroje pozicijoje finišavusiai uostamiesčio atstovei.

Tuo tarpu 1000 m sportinio ėjimo rungtyje puikiai pasirodė Samanta Jatkonytė, kuri tarp 18 dalyvių užėmė aukštą 5 vietą, pagerindama savo asmeninį rezultatą (5:46,08). Berniukų tarpe dvigubai ilgesnį nuotolį įveikė G. Goštautaitės treniruojamas Paulius Bagdonavičius. 2000 m jaunuolis įveikė per 12:38,41 min. ir užėmė ketvirtąją vietą.