Lemiamų kovų laukia ir 35+ futbolo senjorai

Lemiamų kovų laukia ir 35+ futbolo senjorai

Į pabaigą artėja Lietuvos futbolo federacijos (LFF) senjorų 35+ čempionatas, kuris šiemet buvo vykdytas taip pat dvejose regionuose. Visiškai neseniai savo kovas baigė Žemaitijos regiono komandos, o Aukštaitijos regiono ekipos laukė savo varžovų ketvirtfinaliuose.

Įspūdingas „Vikingų“ antausis pirmojo rato skriaudikams
Antra pergalė – prieš Kazlų Rūdos „Šilą“
Antrose ketvirtfinalio rungtynėse – jonaviečių pralaimėjimas paskutinėmis pratęsimo akimirkomis

Tačiau prieš prasidedant atkrintamosios varžyboms paaiškėjo, kad dvi Žemaitijos regiono komandos atsisakė dalyvauti tolesnėse varžybose. Kaip bebūtų keista, į atkrintamosiose varžybose nepanoro dalyvauti ne tik ketvirtojoje vietoje buvusi Kretingos „Minija“, bet ir regiono nugalėtojai Klaipėdos „Atlanto veteranai“.

Tad dvi Aukštaitijos komandos iš karto be žaidimų pateko į varžybų pusfinalius. Vietą juose jau turi Alytaus „Dainavos senjorai“ bei Jonavos „Klevas“. Dėl kitų dviejų kelialapių varžėsi po dvi abiejų regionų komandas. Pusfinaliuose dalyvaus trys Aukštaitijos regiono komandos, nes Vilniaus „Prelegentai“ 1:0 svečiuose įveikė Šiaulių senjorus, o Žemaitijos regioną apgynė „Gargždų veteranas“, 2:0 įveikęs Kauno „Virpstą“.

Pusfinaliuose komandos tarpusavyje sužais po du mačus (namuose ir išvykoje). Alytaus „Dainavos senjorai“ susigrums su Vilniaus „Prelegentais“, Jonavos „Klevas“ – su „Gargždų veteranas“ ekipa. „Klevo“ futbolo senjorai pirmąsias rungtynes žais Gargžduose.

Komandos abejas rungtynes privalės sužaisti spalio 15-24 dienomis, nes finalai dėl vietų numatomi spalio 27 d. Greitu metu turės paaiškėsi, kuriame mieste vyks finaliniai susitikimai.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI