Kviečia padėti Jonavos keturkojams

Kviečia padėti Jonavos keturkojams

Nors „Penktos kojos“ Jonavoje jau nebėra, buvę prieglaudos savanoriai nenuleidžia rankų ir toliau padeda keturkojams – rytoj, spalio 4 dieną, jie organizuoja pastariesiems skirtą akciją.

Jonavą pasieks tarptautinė baidarininkų ekspedicija
Pirmą kartą Jonavoje – fotomenininko A. Sutkaus paroda
Jonavos arenoje – Džordanos Butkutės koncertas

Prieš kelis mėnesius užsidarius „Penktos kojos“ Jonavos skyriui, dalis jame besiglaudusių keturkojų buvo išvežti į Kauno skyrių, kiti – apsigyveno laikinoje namų globoje. Nors nuo tada benamių gyvūnų priežiūrą į savo rankas perėmė Viešųjų pirkimų konkursą laimėjęs UAB „Nuaras“, buvę „Penktos kojos“ savanoriai neišsiskirstė.

„Dalis „Penktos kojos“ Jonavos skyriaus gyvūnų buvo išdalinti į laikiną namų globą. Tarp jų buvo ir tokių, kurie į naujus namus iškeliavo pagal senolių programą – pažadėta padėti pasirūpinti jais. Jonavos gyvūnų mylėtojai gerai žino ir Kulvoje daugybę keturkojų priglaudusią Laimutę – jai taip pat reikia pagalbos. Dėl to buvę „Penktos kojos“ savanoriai nusprendė imtis iniciatyvos ir suorganizuoti akciją. Nors mūsų veikla yra ribota, nes neturime patalpų, žmonės vis dar žino mūsų telefonų numerius ir prašo pagalbos.  Ką mes darome? Sukūrėme „Facebook“ paskyrą – „Jonava ir keturkojai“. Jos pagalba dalinamės dovanojamų gyvūnų skelbimais bei kita informacija. Tikimės, kad akcijos metu surinktos dovanos prisidės prie geresnio Jonavos benamių keturkojų gyvenimo“, – pasakojo buvusi „Penktos kojos“ savanorė Dalia Kopustienė.

Visi norintys prisidėti rytoj nuo 17 val. bus laukiami Žeimių gatvėje esančiame prekybos centre „Norfa“.

 

KOMENTARAI