Kviečia padėti išpildyti Ervino svajonę pasveiktiAsmeninio albumo nuotr.

Kviečia padėti išpildyti Ervino svajonę pasveikti

Jonavietis Ervinas Dimša – 10-metis berniukas, kurį prieš dvejus metus pėsčiųjų perėjoje sunkiai sužalojo automobilis. Nors jis nieko neprisimena apie eismo įvykį, pabudęs iš komos Ervinas turėjo iš naujo kabintis į gyvenimą, o apie nelaimę iki šiol primena kairiosios kūno pusės paralyžius. Dabar berniukui būtina itin brangi reabilitacija užsienyje. Dėl to visi geros valios žmonės kviečiami susivienyti kilniam tikslui ir padėti išpildyti Ervino svajonę pasveikti.

Garsus ūkininkas pieną perka parduotuvėje
Teks mokėti už nesąžiningus kaimynus
Meilė tėvynei išliks visą gyvenimą

Viltis pasveikti

„Aš nekalbėjau, nevaikščiojau, nemokėjau valgyti, nepakėliau rankos, tačiau dabar jau pats galiu žengti kelis žingsnius, nenustoju pasakoti įvairias istorijas, bendrauti, juokinti bendraklasius – jiems patinka vėžinti mane vežimėlyje“, sako Ervinas.

Kai prieš dvejus metus berniuką pėsčiųjų perėjoje partrenkė taksi automobilis, jis mėnesiui nugrimzdo į komą. Pabudus iš jos, Ervino laukė sunkus gydymas, tačiau nei jis, nei jo tėvai neprarado vilties ir darė viską, kad berniukas vėl galėtų vaikščioti, judėti ir džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu. Nepaisant to, iki šiol jaunąjį jonavietį kankina kairiosios kūno pusės paralyžius, kurį padėti įveikti gali tik brangi reabilitacija Slovakijoje – vienas dviejų savaičių vizitas be pragyvenimo išlaidų kainuoja 5000 eurų.

Ervinas jau išbandė pirmuosius reabilitacijos seansus svetur ir kartu su šeima į Slovakiją išvyko kovo 5 dieną. Po savaitės jonaviečiai krausis lagaminus namo, tačiau niekas nežino kiek dar tokių vizitų prireiks, kol Ervinas įveiks nelaimę primenančius sužalojimus.

Prašo susivienyti

Socialinių mokslų kolegijos gerumo iniciatyva „Šviesos maratonas“ kartu su Ervino labdaros ir paramos fondu kviečia visus geros valios žmones susivienyti kilniam tikslui ir sudalyvauti labdaros renginyje   „Išpildykime Ervino svajonę KARTU!“.

Prie kovo 29 dieną vyksiančio labdaros vakaro jungiasi Jonavos ir kitų Lietuvos miestų menininkai, atlikėjai, geros valios žmonės.

Nuo 18 val. Jonavos kultūros centre įsikūrusioje Meno galerijoje vyks aukcionas, kuriame bus galimybė įsigyti menininkų dirbinių bei kitokių vertingų daiktų.  Taip pat klasikinės muzikos gerbėjų širdis džiugins Gabrielės Skromanaitės ir saksafonisto Juozo Kuraičio atliekama muzika.

Nuo 19 val. Didžiojoje Jonavos kultūros centro salėje numatomas koncertas. Neatlygintinai savo muziką ir širdžių šilumą dovanos šeimyninis duetas Ramūnas Difartas ir Aušra Difartė, atlikėjas Ligitas Kernagis su gyvo garso grupe, „Sare Roma“ lyderis Ištvanas Kvik, atlikėjas Deividas Bastys, grupė „16Hz“, šeimyninis trio Algirdas Radzevičius (grupė „Patruliai“) su žmona Milisandra ir sūnumi Roku, grupės „Rondo“ siela Aleksandras – Fara, „TV pagalbos“ žurnalistė, laidų vedėja, atlikėja Gerda Žemaitė, TV projekto „X faktorius“ finalistės Iveta Svilainytė bei merginų duetas „eMdžej“, „Lietuvos balso“ finalistė Gabija Aleknavičiūtė bei daugelis kitų.

Renginį ves Nijolė Pareigytė, Marius Jampolskis, Raimonda Jagminaitė ir Dainius Palivonas.

Visos renginio metu bei už aukcioną ir koncerto bilietus surinktos lėšos bus skirtos Ervino reabilitacijai Slovakijoje.

Bilietai jau prekyboje, o norintys juos  įsigyti, tai gali padaryti „Ticketmarket“ kasose: Jonavos kultūros centre (d.d. nuo 15 iki 18 val.), Paypost skyriuose (d.d. 9.00-17.30) arba interneto puslapyje www.ticketmarket.lt. Bilieto kaina nuo 5 iki 20 Eur.

Dviguba nauda

Viena iš renginio organizatorių Socialinių mokslų kolegijos atstovė Raimonda Jagminaitė –  „Naujienoms“ pasakojo, kad šiuo metu parduota apie 60 bilietų, tačiau tikimasi, kad labdaros vakaro dalyviai tądien užtvindys Kultūros centro sales.

„Į mane kreipėsi daugkartinis mūsų kolegijos stovyklų dalyvis jonavietis Naglis Petkevičius. Jis paklausė, ar negalėtume suorganizuoti labdaros vakaro Ervinui. Žinoma, aš sutikau, o mums labai padėjo ir renginių vedėjas Dainius Palivonas.

Džiaugiuosi, kad daug  atlikėjų parodė solidarumą. Kai paprašėme pagalbos vienų, norą prisidėti pareiškė ir iš lūpų į lūpas žinią išgirdę muzikantai. Daug kas augina vaikus ir puikiai supranta, kad tokioje situacijoje būtina ištiesti pagalbos ranką. Niekada nežinai, kas gali nutikti tau pačiam.

Jonaviečiai turi puikią progą gauti dvigubą naudą – jie gali sudalyvauti nuostabių atlikėjų koncerte, taip papramogauti ir kartu padaryti gerą darbą“, – kalbėjo R. Jagminaitė.

Pats renginio iniciatorius Naglis Petkevičius tikina, kad iki nelaimės Ervinas buvo vaikas, kurio energijos užteko visiems aplinkiniams. Pasak jo, kiekvienas žmogus pagal savo galimybes turėtų prisidėti prie berniuko gydymo.

„Erviną ir jo šeimą pažinojau dar iki lemtingojo eismo įvykio. Pamenu, kad berniukas buvo toks, koks ir turi būti kiekvienas vaikas – noriai su šeima įsitraukdavo į visokias veiklas, mėgo sportuoti ir niekada nestokojo šypsenos, noriai su visais bendravo. Dabar jam tikrai labai sunku. Norėčiau visų paprašyti, kad bent kažkiek prisidėtų ir padėtų šiam vaikui pasveikti“, – teigė N. Petkevičius.

KOMENTARAI