Kviečia nemokamas renginys „Mano tobulos vestuvės“

Kviečia nemokamas renginys „Mano tobulos vestuvės“

Lapkričio 25–26 dienomis Kauno centre esančiame viešbutyje „Park inn by Radisson“ duris atvers vienintelė šiame mieste rengiama vestuvių paroda „Mano tobulos vestuvės“ (nuoroda http://manotobulosvestuves.lt/). Į dvi dienas truksiantį nemokamą renginį būsimus jaunavedžius vilios ne tik šimtai vestuvines prekes ir paslaugas pristatysiančių prekės ženklų ir jų atstovų, bet ir išskirtinai čia rengiami nemoki seminarai bei paskaitos, nagrinėjančios net tokius dalykus kaip ikivedybinės sutartys.

Duris atvers nauja kavinė
Jonavoje gaminami langai Anglijos paveldui
Idėjų jaunos verslininkės semiasi tėviškės pievose

Nuo suknelių iki muzikos

Lapkričio 25–26 dienomis viešbutyje „Park inn by Radisson“ vyksianti specializuota vestuvinių paslaugų paroda „Mano tobulos vestuvės“ sukvies įvairiausių sričių profesionalus bendram tikslui – pasiūlyti, kaip sukurti tobulą vestuvių šventę.

Dekoratoriai, maisto tiekėjai, šokių mokytojai, juvelyrai, makiažo ir stiliaus specialistai, vakaro vedėjai viską, ko gali prireikti sukurti įsimintiniausiai dienai gyvenime, suburs vos per dvi dienas vienoje vietoje miesto centre. Čia bus ir tokių detalių, apie kurias galbūt net nespėjote pagalvoti.

Seminarai ir garsūs vardai

Šeštadienį ir sekmadienį vestuvinę tematiką Laikinojoje sostinėje skleisiantis renginys pavadintas „Mano tobulos vestuvės“ neatsitiktinai. Mat šis pavadinimas simboliškai reiškia, jog svarbiausia gyvenimo švente vadinamos vestuvės būtų planuojamos atsakingai ir kruopščiai. Apie tai kalbės ir parodoje dalyvausiantys žinomi šalyje vestuvių planuotojai, dekoruotojai, vedėjai ir t. t. Stebins ir teisininkės vedamas seminaras, kurio metu išgirsime minčių apie ikivedybines sutartis. Tarp dalyvių skambės ir žinomi vardai, tarp jų – garsi visažistė Deimantė Kazėnaitė, išskirtinių renginių planuoja Erika Purauskytė, floristas Antanas Mažonas ir kiti.

Su draugais ir artimaisiais

Paskutinį lapkričio savaitgalį vyksianti paroda vilios ne tik paslaugų gausa ir išskirtinumu, bet ir nemokamu įėjimu. Renginio organizatoriai pasakoja, jog dažniausiai į tokio tipo renginius nesinori eiti vienam. Tiek būsimai nuotaikai, tiek jaunikiui svarbus artimųjų ir draugų palaikymas bei patarimai, tad „Mano tobulos vestuvės“ kviečia į parodą atvykti ne tik būsimus jaunuosius, bet kartu pakviesti ir savo artimuosius bei draugus. Juk daug smagiau suknelę rinktis su drauge, dėl maisto tiekėjų pasitarti su mama, o muzikos skonį aptarti su seserimi ar tėčiu. Sprendimai artimųjų ir draugų rate priimami daug  tvirčiau.

Gauk patarimų, atsakymų į Tau rūpimus klausimus, išsklaidyk dvejones apsilankydamas vestuvių parodoje „Mano tobulos vestuvės“ KAUNE jau lapkričio 25–26 dienomis.

Netaupyk laiko ir nesigailėk praleidęs geriausias nuolaidas ir pasiūlymus!

Ar Tavo geidžiama paslauga nedalyvauja parodoje, pasitikrink: manotobulosvestuves.lt

KOMENTARAI