Kviečia Nacionalinė viktorina

Kviečia Nacionalinė viktorina

Lietuvos valstybė netrukus švęs savo šimtmetį. Šia proga portalas 15min kviečia pasitikrinti, kiek žinote apie savo gimtąjį kraštą ir sudalyvauti unikaliame 2018 m. sausio 27 d. vyksiančiame renginyje – Nacionalinėje viktorinoje! Viktorinos pradžia - 13 val.

Jonaviečiai mitinge prašė nebedidinti mokesčių
Lietuvos kaimo rašytojai – Jonavoje
Žvėrelių ūkiui – aukštų standartų sertifikatas

Kas ta Nacionalinė viktorina? Tai viktorina, kurio metu tą pačią dieną įvairiose Lietuvos vietose susirinkę žmonės tikrinsis savo žinias apie Lietuvą – jos istoriją, kultūrą, žmones ir taip toliau. Renginys yra nemokamas, o dalyvauti jame galės kiekvienas norintis!

Nacionalinė viktorina 2018 m. sausio 27 d. vyks įvairiuose šalies miestuose ir miesteliuose. Iš viso viktorinos dalyviai turės atsakyti net į 240 klausimų apie Lietuvos istoriją, geografiją, kultūrą, visuomenę, žmones ir taip toliau.

Klausimai bus suskirstyti į 8 temas, tokias kaip gamta, kultūra, tradicijos, sportas. Jie bus pateikti atspausdinti ant klausimų lapo, o dalyviai per nustatytą laiką turės įrašyti kuo daugiau atsakymų.

Viktorina bus suskirstyta į du kėlinius po 120 klausimų. Vieno kėlinio trukmė – viena valanda. Pasibaigus kėliniui, atsakymų lapai bus surenkami ir taisomi.

Viktorinai pasibaigus, po kelių dienų apdovanojimų ceremonijos metu bus paskelbti tiek kiekvienos temos nugalėtojai, tiek atskirų miestų čempionai, tiek bendras visos viktorinos nugalėtojas. Jie bus apdovanoti rėmėjų prizais.

Jei esate dalyvavę kasmet birželį vykstančiame Pasaulio viktorinos čempionate, Jums renginio formatas jau bus pažįstamas. Nacionalinė viktorina atrodys taip pat – tik klausimai bus ne apie pasaulį, o tik apie Lietuvą. Nacionalinę viktoriną rengia ir Pasaulio viktorinos čempionato Lietuvoje organizatoriai.

Registracija: https://www.15min.lt/nacionaline-viktorina

 

KOMENTARAI