„Kumite“ klubo atletai apdovanojimų siekė Jurbarke

Per 400 sportininkų iš 13 Lietuvos kiokušin karate klubų gruodžio pirmąjį šeštadienį Jurbarke susirinko į tradicines kasmetines „Vidurio Lietuvos kiokušin karate taurė“ varžybas, kurias kasmet rengia Jurbarko sporto klubas „Kumite“.

„Jonavos“ klube – aukštaūgis iš Kinijos
Prasibrauti į finalą nepavyko
Sustiprėję „Vikingai“ laukia sezono pradžios

Jaunieji sportininkai galėjo varžytis dviejose klasėse (A ir B), pagal amžiaus grupes ir svorio kategorijas.

Penktą kartą surengtose varžybose, kuriose dalyvavo sportininkai nuo 6 iki 18 metų ir buvo išdalinta per 100 taurių bei medalių komplektų.

Tarp daugybės sportininkų savo pajėgumą demonstravo ir Jonavos kiokušin karate klubo “Kumite” atletai. Treneriai Valdas Braslauskas ir Alfredas Jakštas galėjo pasidžiaugti savo auklėtinių kovomis ir pasiektais rezultatais. Ant prizininkų pakylos lipo gan nemažas būrys Jonavos jaunųjų karatistų.

Šiose varžybose be apdovanojimų liko, bet puikiai sukovojo Ignas Lucenko, Dovydas Ručinskas, Andrius Patruševas. Tuo tarpu po nesėkmių pusfinaliuose, trečiąsias vietas savo grupėse užėmė Meda Jakaitė, Aistis Staniūnas, Rokas Utyra, Gediminas Cvykas.

Kiti jonaviečiai įstengė prasibrauti iki finalų, tačiau ne visiems pavyko finale įveikti savo varžovus. Visgi, antrųjų vietų medalius iškovojo Emilija Makaravičiūtė, Marius Matiuchinas, Edvinas Gambarovas, Dovydas Šermukšnis, Kristupas Petronis.

“Kumite” klubo atletai namo grįžo ir su šešiais aukščiausiais apdovanojimais. Finalus laimėjo ir savo grupių nugalėtojais tapo Markas Čekanavičius, Tautvydas Kregždys, Markas Kuznecovas, Aurimas Kregždys, Aronas Kiriliuk bei Jonas Štendelis.