KPPA rūmai skyrė apdovanojimą R. Miliauskui

KPPA rūmai skyrė apdovanojimą R. Miliauskui

AB „Achema” generaliniam direktoriui Ramūnui Miliauskui įteiktas garbingas Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) apdovanojimas – „Padėkos ženklas”.

Paskelbta, kokie rajono keliai šįmet sulauks asfaltavimo darbų
Daugiabučių renovacija skinasi kelią į kaimo vietoves
Palikto ir suniokoto automobilio problemos spręsti niekas neskuba

Autorinis dizainerio Tito Simanonio sukurtas auksuotas medalis iš žalvario ir tampako, dengtas galvanine nikelio danga, skiriamas siekiant skatinti ir pažymėti Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų sistemoje dalyvaujančius asmenis, pripažįstant ir įvertinant jų ypatingus nuopelnus.

Pasak KPPAR generalinės direktorės Olgos Grigienės, jau daugiau kaip ketverius metus „Achemai“ vadovaujančiam Ramūnui Miliauskui apdovanojimas skirtas už indėlį į krašto pramonės vystymąsi, aktyvų dalyvavimą verslo bendruomenės veikloje bei už socialinės atsakomybės įmonėje puoselėjimą.

„Dirbant kasdieninį darbą apie įvertinimą net negalvoji. Žinoma, kai tenka susidurti su įvairiomis situacijomis, spręsti sudėtingas verslo problemas, tai grįžtamasis ryšys, verslo bendruomenės pripažinimas yra tikrai malonus dėmesys,“ – sakė AB „Achema“ generalinis direktorius Ramūnas Miliauskas.

Medalį teikė KPPAR Tarybos narys, Jonavos filialo Tarybos pirmininkas Alfonsas Meškauskas, KPPAR generalinė direktorė Olga Grigienė, Jonavos filialo direktorė Dalia Sinkevičienė.

KOMENTARAI