Konkurso keleiviams vežti neskelbsjonava.lt nuotr.

Konkurso keleiviams vežti neskelbs

„Kada Jonavoje bus pradėti skelbti konkursai keleivių pervežimui vietinio susisiekimo maršrutais, taip sudarant vienodas galimybes vežėjams, liberalizuojant rinką ir užtikrinant gyventojams geriausią kainą?“ – klausia Artūras Rozenbergas.

Daugiabučių kiemų tvarkymo planuose Lietavos g. kol kas nėra
Kada sulauksime darbų pradžios?
Kas padės neįgaliesiems įveikti barikadas?

Jonavos rajono savivaldybės Turto skyriaus vyr. specialistė Rasa Kasputienė: „Savivaldybės administracija jau yra sudariusi sutartis su vežėjais vežti keleivius vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais. Iki 2023 metų vasario 22 dienos sudaryta su UAB ‚,Jonavos autobusai“, iki 2018 sausio 1 dienos  – su MB „Darbava“. Kol galioja sutartys, administracija neketina skelbti konkurso keleivių pavėžėjimui vietinio reguliaraus susisiekimo maršrutais.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos kelių transporto kodeksu, savivaldybių institucijos vežėjus teikti viešąsias paslaugas pagal viešųjų paslaugų įsipareigojimus parenka dviem būdais: konkurso būdu, vadovaudamosi Reglamento (EB) Nr. 1370/2007 5 straipsnyje nurodytais reikalavimais; ir tiesiogiai sudarydamos viešųjų paslaugų teikimo sutartį su vežėju, atitinkančiu Reglamento (EB) Nr. 1370/2007 5 straipsnyje nurodytus reikalavimus.“

Rubrika  „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Tikimės, kad ši rubrika sulauks ne tik  miesto, bet ir rajono gyventojų dėmesio.

Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

 

KOMENTARAI