„Klevas“ susitvarkė su „Prelegentais“

Nors Vilniaus „Prelegentai“ nėra lengvas varžovas, tačiau pastarieji nesurinko stiprios sudėties rungtynėms Jonavoje ir skaudžiai nudegė. LFF senjorų Čempionato Aukštaitijos regiono rungtynes savo aikštelėje žaidė Jonavos senjorai nepaliko jokių šansų savo varžovams ir juos netgi sutriuškino.

Geriausias „Jonavos“ sezono žaidėjas – M. Marusičius
Senjorų čempionato startas – jau šiandien
„Vikingai“ dvikovą dėl trečiosios vietos pradėjo lygiosiomis

Sužaidus pusė pirmojo kėlinio buvo sunku nuspėti galutinį mačo rezultatą, nes tuo metu nei vienai ekipai vis dar nebuvo pavykę pasižymėti, tačiau svečių gynybos klaida pasinaudojo Gytis Janonis ir „Klevo“ senjorai išsiveržė į priekį.

Pasirodo pagrindiniai susitikimo įvykiai pradėjo klostytis baigiantis rungtynėms, kai pasipylė įvarčių liūtis. Tik prasidėjus antrajam kėliniui Denis Šichranov padvigubino rezultatą, o įpusėjus kėliniui po jo dublio Jonavos senjorai ėmė triuškinti varžovus (3:0).

Pasirodo tai buvo tik pradžia, nes įvarčių fiesta pratęsė Linas Korsakas ir Paulius Vizbaras. Baigiantis susitikimui hetriką įsirašė D. Šichranov, realizavęs 11 m baudinį. Nors svečiams vienu metu pavyko pasižymėti, bet tai buvo tik paguodos įvartis. „Klevas“ šventė įspūdingą pergalę rezultatu 6:1 (1:0) bei įtvirtino savo pozicijas pirmoje vietoje, nes kitos ekipos prarado taškus.

Panevėžio „Ekrano senjorai“ ir Kauno „Virpstas“ rungtynes baigė rezultatyviomis lygiosiomis (3:3), o Ukmergės „Vienybė“ atėmė brangius taškus iš Alytaus „Dainavos senjorai“ ekipos (0:0).

Po šių varžybų turnyrinė lentelė atrodo taip (vieta, komandos, rungtynių skaičius, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įmušti-praleisti įvarčiai, taškai):

1 Klevas 6 5 0 1 21-7 15
2 Virpstas 6 3 1 2 19-11 10
3 Dainavos senjorai 5 3 1 1 15-4 10
4 Ekrano senjorai 6 2 2 2 13-16 8
5 Prelegentai 5 2 0 3 8-16 6
6 Vienybė 6 1 1 4 6-15 4
7 Nevėžis 6 1 1 4 11-24 4

Birželio 6 d., trečiadienį, Kauno NFA stadione „Klevas“ pradės antrojo rato kovas ir susitiks su Kauno „Virpstas“ vienuolike (19.00 val.).