Kiokušin karatė sportininkų kovos

Kiokušin karatė sportininkų kovos

Panevėžio “Cido” arenoje vyko Lietuvos kiokušin karatė jaunimo ir jaunučių čempionatas bei atranka į Europos čempionatą. Be jaunimo kovojo ir suaugusieji, kurie rungėsi dėl Lietuvos kiokušin karatė taurės.

Tradicinis bėgimas vėl užsuko į švenčiančią Jonavą
Rezultatyvus mėgėjų futbolas (tvarkaraštis)
Šachmatų draugijai – treji

Į šį čempionatą dalyvius sukvietė Panevėžio karatė klubas “Argus”, išugdęs ne vieną šalies ir Europos čempioną.

Varžybose dalyvavo  trenerių Valdo Braslausko ir Alfredo Jakšto treniruojami “Kumite” klubo jaunieji sportininkai. Čempionate kovėsi du jonaviečiai. Abu varžėsi U16 amžiaus grupėje ir abiejų atletų rezultatai po varžybų buvo gan skirtingi.

Sunkiausioje svorio kategorijoje varžėsi Mantvydas Stasiukonis, tačiau jau pirmojoje savo kovoje po visų pratęsimų, jonavietis turėjo pripažinti varžovo pranašumą bei nebegalėjo tęsti kovos dėl apdovanojimų.

Tuo tarpu puikiai sekėsi Gediminui Cvykui. Svorio kategorijoje iki 75 kg, šis Jonavos sportininkas tarp aštuoniolikos dalyvių pradžioje laimėjo dvi kovas ir pateko į pusfinalius. Šiame etape iki pergalės buvo likęs labai jau nedaug, bet iki kovos pabaigos likus dešimčiai sekundžių praleido varžovo smūgį iš kojos į šalmą. Aišku, buvo nusivylimo, bet jaunuolis iškovojo trečiąją vietą bei pasidabino bronzos medaliu. G. Cvykas šiuo metu yra realus kandidatas važiuoti į Europos čempionatą, kuris lapkričio mėnesį vyks Vengrijoje.

SK „Kumite“ nuotr.

KOMENTARAI