Ketvirtą kartą išrinktos „Metų jonavietės“

Ketvirtą kartą išrinktos „Metų jonavietės“

Moters dieną Jonavos kultūros centro Didžiojoje salėje paskelbtos ir pasveikintos „Metų jonavietės“. Pagerbtos iškilios kraštietės, kurios savo veikla, kasdieniu darbu ir asmeninio gyvenimo liudijimu kiekvienam gyventojui yra sektinas ir siektinas pavyzdys. Visoms salėje gausiai susirinkusioms moterims skirta muzikinė dovana.

Pirmoji „Lietuvos žinių“ nominacija – jonaviečiui
Dar vienas mūsų miesto istorijos puslapis
Seriale vaidinantis jonavietis: „Televizija – galinga jėga“

Gyventojai turėjo galimybę išrinkti kandidates trijose nominacijose: „Metų jonavietė – gerumo švyturys“, „Metų jonavietė – miesto vardo garsintoja“, „Metų jonavietė – profesijos pavyzdys“.

Už gerus darbus, labdaringą veiklą ir nesavanaudišką rūpinimąsi artimu „Metų jonavietės – gerumo švyturio“ nominacija buvo įteikta Ilonai Kolitaitei. Jonavietė jau daugelį metų neatlygintinai, savanoriškai rūpinasi Jonavos beglobiais gyvūnais. Jos dėka daugybė keturkojų, išmestų, paliktų, sužeistų neatsakingų žmonių jau rado šiltus, jaukius namus, kur gali džiaugtis bendryste su rūpestingais šeimininkais. Ji rūpinasi mažiausiais ir silpniausiais, tais, kurie patys savimi be žmogaus pagalbos vargiai pasirūpintų.

„Metų jonavietės – profesijos pavyzdžio“ nominacija teikiama profesinėje srityje išskirtinių laimėjimų pasiekusiai ir kitiems pavyzdžiu esančiai moteriai. Ja tapo Valentina Demidenko, Jonavos rajono socialinių paslaugų centro vadovė.

Pasak renginio vedėjo Ovidijaus Lieponio, tai moteris, kurios rankose sutelktas rajono socialinių paslaugų administravimas. Valentina išsiskiria savo profesine patirtimi, bendruomeniškumu, darbštumu, drąsa, ryžtingumu, energija, lankstumu bei empatija aplinkiniams. Beje, ji – taip pat ir psichologė, jau daugiau kaip dešimtmetį konsultuojanti ir pabėgėlius, padedanti jiems prisitaikyti naujoje šalyje.

Trečiąja nominacija „Metų jonavietė – miesto vardo garsintoja“ siekiama pagerbti Jonavos vardą sportinėje, kultūrinėje ar kitokioje veikloje garsinančią moterį. Ja tapo moterų futbolo trenerė Eglė Kazlauskienė. Daugybė laiko, energijos ir jėgų ji skiria darbui su jaunomis mergaitėmis ir moterimis, ugdydama jų sportinius ir net gyvenimiškus įgūdžius per futbolą. 2018 m. E. Kazlauskienės treniruojama moterų futbolo komanda „Jonava“ Lietuvos moterų futbolo I lygoje pasipuošė čempionės titulu. Tai – didelis ir reikšmingas pasiekimas Jonavai.

Visoms nominantėms įteikti gėlių žiedai ir specialios statulėlės.

Šiltą jausmingą vakarą gražių žodžių visoms Jonavos moterims negailėjo ir jas sveikino Lietuvos socialdemokratų partijos Jonavos skyriaus pirmininkas Mindaugas Sinkevičius.

Dailiosios lyties atstovėms buvo skirta muzikinė dovana. Po gražių sveikinimų ir oficialiosios dalies koncertavo Liudas Mikalauskas ir Egidijus Bavikinas. Jie moterims dovanojo geriausius tarpukario šlagerius. Solistams akomponavo pučiamųjų sekstetas „Brass Bravo“.

Po koncerto kiekvienai moteriai įteikta po rožės žiedą.

Autorės nuotr.

KOMENTARAI