Katytė Ralytė ir jos didelė baimė

Katytė Ralytė ir jos didelė baimė

Ši katytė rasta Žeimių take Jonavoje. Tuomet ji buvo sunkios būklės, tačiau prieglaudos savanorių ir veterinarų dėka gyvūnas pasveiko ir dabar ieško naujų namų.

Karas su žiema tuština miesto piniginę
Moksleivių skaičiaus mažėjimas verčia imtis mokyklų pertvarkos
Rimkų gyventojai spaudžia tvarkdarius į kampą

Kai Ralyte pavadinta katė išsikapstė iš gatvėje pasigautų ligų, savanoriai susidūrė su kita problema – gyvūnas be galo bijo prieglaudos gyvenimo ir tiesiog tūno pasislėpęs. Ralytei didelį stresą kelia pasikeitusi aplinka.  Ji visą laiką stengiasi kur nors dingti ir nebūti matoma.

Kita vertus, katytė labai mėgaujasi glostymais. Ne, ji nėra laukinukė. Atvirkščiai, Ralytė – visiška naminukė, kuriai ramių namų reikia lyg oro…

„Penkta koja“ būtų labai dėkinga už pagalbą rūpinantis Ralyte. Jai reikia vaistų, vitaminų, kokybiško maisto (Gastrointestinal). Tačiau už viską svarbiau yra rasti jai šeimą, kuri sutiktų priimti Ralytę pas save laikinai namų globai. Jei nežinote, kas yra laikina globa, paskambinkite „Penktos kojos“ savanoriams ir jie viską papasakos.

Jonaviečiai Ralytei skirtas dovanas ir pinigėlius už vet. paslaugas gali palikti vet. gydykloje „Kabarga“ (J.Ralio g. 1a, prie tilto).

AČIŪ už pagalbą ir palaikymą.

VŠĮ „Penkta koja“
LT 984010042503006212 DnB bankas
Paskirtis: Jonavai Ralytei
Užsieniečiai taip pat gali prisidėti PayPal sistemoje (info@penktakoja.lt)

Jonava, 8 676 69767, 8 642 92870, jonava@penktakoja.lt

Šiuo metu naujų namų arba laikinos globos ieško apie 40 „Penktos kojos“ globotinių.

 

KOMENTARAI