Karatė meistrai parvežė medaliusPo apdovanojimų Antverpene B. Čekanavičius (kairėje) ir A. Klibavičius (viduryje). SK „Kumite“ nuotr.

Karatė meistrai parvežė medalius

Antverpeno mieste įvyko atviras Belgijos kiokušin karatė čempionatas. Jame dalyvavo apie 300 sportininkų iš įvairiausių Europos šalių.

Futbolo mėgėjai sezoną pradėjo ypač rezultatyviu žaidimu
Pergalė sutvirtino antrąją poziciją
Jonavos virvės traukikų medaliai Latvijoje

Į varžybas susirinko atletai iš Belgijos, Švedijos, Prancūzijos, Vokietijos, Ispanijos, Olandijos, taip pat ir Lietuvos. Šiame tarptautiniame turnyre varžėsi Valdo Braslausko ir Alfredo Jakšto treniruojami kiokušin karatė meistrai iš Jonavos sporto klubo „Kumite“.

Tarp keturių Lietuvos atstovų du jonaviečiai – Antanas Klibavičius ir Benas Čekanavičius –  grūmėsi +85 kg svorio kategorijoje. Pastarasis atletas iškovojo bronzos medalį, o A. Klibavičius pačioje sunkiausioje svorio kategorijoje įveikė tris atletus ir tapo nugalėtoju.