Kapinėse pasigedo visų naudojimui skirtų laistytuvų ir įrankių

Kapinėse pasigedo visų naudojimui skirtų laistytuvų ir įrankių

„Kurį laiką Šmatų kapinėse tikrai buvo patogu – visada rasdavau laistytuvų ar kitų įrankių, skirtų antkapiams tvarkyti. Pastaruoju metu pastebėjau, kad trūksta ir laistytuvų, ir kastuvėlių – kabo tik vienas kitas. Ar juos kas nugvelbė? Galbūt jie yra taisomi?“ – klausė jonavietis Kęstas.

STT: kas penktas savivaldybėje – giminaitis
Nuomonė. Politika be idėjų ir savybių
Trys kandidatai į rajono Tarybą išbraukti iš sąrašų

Miesto seniūnas Povilas Beišys: „Minėtus įrankius administruoja UAB „Jonavos paslaugos“. Buvo atvejų, kai dingdavo koks vienas laistytuvas, tuomet darbuotojai tuščią vietą pakeičia nauju įrankiu. Jie tikrai nedingsta masiškai. Neseniai pats buvau kapinėse ir savo akimis mačiau, kad kastuvėlių bei laistytuvų tikrai yra. Galbūt žmonės jų pasigenda tada, kai į kapines autobusu atvyksta net keletas lankytojų – tuomet visi įrankiai būna naudojami darbams atlikti. Galiu patikinti, kad čia nėra jokio kriminalo – kapinėse neįsisuko vagys.“

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

Kęstučio Putelio nuotr.

 

KOMENTARAI