Kandidatas Europos Parlamento rinkimuose – Žilvinas Galimovas

Kandidatas Europos Parlamento rinkimuose – Žilvinas Galimovas

Praėjusią savaitę vykusiame Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio (LRLS) Tarybos susirinkime patvirtinti partijos kandidatai į Europos Parlamentą (EP). Paaiškėjo, kad tarp jų – ir jonavietis Žilvinas Galimovas.

Ministerija paslaugas siaurina, o Jonava – plečia
Pirmieji loterijos laimėtojai
Jonaviečiai svečiams siūlo ramią ir jaukią nakvynę

Paragino kolegos

Artėjant 2019 m. gegužės 26 d. vyksiantiems rinkimams į EP, vis daugiau partijų paskelbia savo kandidatų sąrašus. Paaiškėjo, kad tarp LRLS pretendentų – ne tik Petras Auštrevičius, Eugenijus Gentvilas, Viktorija Čmilytė -Nielsen bei kitos garsios pavardės, bet ir jonavietis Ž. Galimovas.

,,Visai neseniai Liberalų sąjūdyje vyko pretendentų tapti kandidatais į EP kėlimo procesas. Iš pradžių neplanavau dalyvauti rinkimuose, tačiau užsipildė ne visas maksimaliai leidžiamas kandidatų sąrašas. Dėl šios priežasties, pasitarus su kolegomis ir paragintas kai kurių partijos lyderių, sutikau dalyvauti ir prisidėti prie bendros partijos sėkmės gegužę vyksiančiuose rinkimuose. Džiaugiuosi, kad kolegos palaikė ir išreiškė pasitikėjimą manimi“, ,,Naujienoms“ pasakojo vaikinas.

Pergalės nesitiki

Paklausus, kokius tikslus jis užsibrėžė, keldamas savo kandidatūrą į EP rinkimus, Ž. Galimovas neneigia abejojantis savo pergale. Jo žodžiais tariant, būti pastebėtu Jonavoje ir visos Lietuvos mastu – visiškai skirtingi dalykai.

,,Turbūt būtų naivu tikėtis pergalės dėl daugybės priežasčių. Viena iš jų – nacionalinio žinomumo problema. Nepaisant to, dalyvavimą rinkimuose matau kaip įvairiapusę galimybę. Pirma, prisidedant prie bendros visos partijos sėkmės. Manau, kad savo darbu iki gegužės galėsiu partijai atnešti kelis tūkstančius papildomų balsų – toks būtų mano tikslas. Stengsiuosi pasiekti platesnį ratą žmonių ne tik Jonavoje, bet ir kituose Lietuvos miestuose. Tikiu, kad svarbu pasiekti jaunimą, kuris dažniausiai mąsto liberaliai, bet galbūt ne visada ateina iki balsavimo vietų arba neina specialiai. (…) Tikiu, jog dalyvavimas rinkimuose – galimybė garsiai kalbėti apie Europos Sąjungą, jos privalumus. Žinoma, šis mano sprendimas yra ir indėlis į ateitį: susirungimas su politikos grandais – puiki patirtis“, – kalbėjo Ž. Galimovas.

Grįš į partijos gretas

Nors Ž. Galimovas  LRLS  kandidatų į EP sąraše, šiuo metu jis nėra partijos narys. Pasak vaikino, pernai nusprendęs pasitraukti iš LRLS, jis priėmė kvailą sprendimą.

,,Dėl šio žingsnio gėda prieš kolegas, bendrapartiečius bei draugus.  Dabar žinau savo klaidas, pamokas išmokau ir vakar Jonavos skyriaus pirmininkei pateikiau prašymą stoti į partiją. Artimiausiame visuotiniame susirinkime turėčiau būti priimtas atgal. Tiesą pasakius, per tuos metus, kai nebuvau partijos nariu, taip niekada realiai ir nebuvau atitolęs nuo Liberalų sąjūdžio. Dabartinė situacija, vienok, įpareigoja imtis atsakomybės, tiek padedant realiais darbais partijos viduje, tiek ir plačiąja prasme, siekiant susigrąžinti rinkėjų pasitikėjimą“,  – kalbėjo Ž. Galimovas.

Asmeninio archyvo nuotr.

KOMENTARAI