Kalėdinė muzikinė pasaka pateisino žiūrovų lūkesčiusIndrės Darelaitės nuotr.

Kalėdinė muzikinė pasaka pateisino žiūrovų lūkesčius

Jonavos kultūros centre vakar vyko kalėdinė muzikinė pasaka „Kur pradingo dūda Jono?“. Teatro skyriaus vadovo Gedimino Gutausko režisuotame vaidinime įvairius vaidmenis atliko gausus būrys žmonių: choristai, muzikos grupė, šokėjai, mažieji dainininkai ir balerinos, neabejingi teatrui jonaviečiai.

Jauniesiems talentams mūzos įkvėpimo nepagailėjo
Pirmą kartą Jonavoje – fotomenininko A. Sutkaus paroda
A. Kulvietis šlovę pelnė tikėjimu ir darbu

Režisierius G. Gutauskas džiaugiasi ir dėkoja visiems, sukūrusiems šventinę nuotaiką, taip pat kviečia į šiandien Jonavos kultūros centre Didžiojoje salėje 16 val. paskutinį kartą vyksiantį nuotaikingą vaidinimą.
„Vakar du kartus leidomės ieškoti Jono dūdos. Ir pasakysiu – išgelbėjo tik Kalėdų stebuklas. Mestos buvo begalinės pajėgos, scenoje pasirodė per 120 atlikėjų: choristai, šokėjai, aktoriai, muzikantai. Visiems jiems noriu pasakyti labai didelį ačiū. Taip pat labai didelę padėką reiškiu kolektyvų vadovams ir techniniam personalui, kurio dėka atrodėme ir skambėjome puikiai. Ačiū sakau ir personažams, kurie pasitiko spektaklio žiūrovus fojė ir kūrė šventinę nuotaiką. Dėkoju ir mažiausių spektaklio dalyvių tėveliams, kurie surado laiko ir galimybių savo vaikučiams prisijungti prie šio, sakyčiau, šimtmečio Kalėdų kuriamos pasakos.
Paprastai kuo labiau ruošiesi, tuo didesnė šventė ir gaunasi. Šioje gruodžio renginių pasiutpolkėje organizuoti pasiruošimą tikrai nebuvo paprasta, vis dėl to, kad visi susirinktume ir dar „pūstume“ į vieną dūdą reikėjo suderinti kone 200 žmonių interesus. Kiek turėjome įveikti įvairiausių iššūkių, būtų galima parašyti ir scenarijų geram kalėdiniam filmui. Lemtingomis dienomis dar ir ligos pradėjo skriausti mūsų pagrindinius veikėjus, tame tarpe ir mane, tačiau kaip ten bebūtų, mums pavyko viską išpildyti, ką buvome sutarę ir užsibrėžę. Vakar išgirdęs žiūrovų reakcijas, ypač mažiausių, supratau, kad tikrai verta ir pastangos veltui nenuėjo. Pati spektaklio istorija ir dainelės daugeliui žinomos, todėl esu laimingas, kad pavyko pateisinti žiūrovų lūkesčius.
Man ši istorija yra ne vien tik apie atsibodusį vaikui žaislą, kurio jis vėliau pasigenda, bet apie pasirinkimą, ką veikti ir kuo būti gyvenime ir kaip kartais nėra lengva apsispręsti, su kuo ir kokią „dūdą pūsti“.
Šiandien, 16 val., bus paskutinė galimybė pamatyti šį muzikinį spektaklį, todėl visus kurie, jau gyvena kalėdinėmis nuotaikomis arba jeigu Jums jos stinga, kviečiu atvykti į Jonavos kultūros centro Didžiąją salę ir pažadu, kad šventinė nuotaika pasieks Jūsų širdis.
Iki pasimatymo!“ – kviečia G. Gutauskas.

KOMENTARAI