Kada sulauksime darbų pradžios?

Kada sulauksime darbų pradžios?

„Jau iki 2017 metų spalio mėnesio turėjo būti išasfaltuoti du žvyrkelio ruožai kelyje Bukonys – Upninkai – Keižonys. Tačiau neįvykus šiems darbams data buvo pakeista į 2018 – 05 – 08 kaip asfaltavimo darbų pabaigą. Tačiau iki šiol nesimato net darbų pradžios. Norime paklausti, ar sulaukus gegužės 8-osios data vėl bus keičiama? Kodėl vis dar neprasideda jokie kelio darbai? Jau labai seniai čia laukiame asfalto, pro čia važiuoja ir maršrutinis autobusas, ir mokykliniai autobusai, taip pat yra nemažas automobilių eismas. Nuolatos kenčia automobilių amortizacija, viskas dulka. Kada sulauksime darbų pradžios?“ – teiravosi Milagainių kaimo gyventojai.

Konteineryje rasta katytė ieško namų
Jonavietė: ,,Ar normalu, kad prie tvenkinio nėra tualeto?“
Karas su žiema tuština miesto piniginę

Evaldas Tamariūnas, Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus Ryšių su žiniasklaida specialistas:

„Kelių direkcija ir UAB „Kamesta“ yra pasirašiusios rangos darbų sutartį minėto kelio kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimui, projekto vykdymo priežiūrai ir darbų atlikimui. Pagal rangos sutarties sąlygas, UAB „Kamesta“ darbus turėjo baigti 2017 m. spalio mėnesį. Vilniaus apygardos teismo nutartimi šios rangos sutarties vykdymas buvo sustabdytas ir atnaujintas tik įsigaliojus Lietuvos apeliacinio teismo nutarčiai. Rangovui yra suteiktas papildomas sutarties įvykdymo laikotarpis, pasibaigsiantis 2018 m. rugsėjo mėn., per kurį rangovas privalo atlikti sutartyje numatytus darbus, priešingu atveju sutartis bus nutraukta dėl esminių sutarties pažeidimų. Jei darbai nebus baigti laiku, tai Kelių direkcija kreipsis į rangovę dėl nuostolių atlyginimo, o jei sutartis bus nutraukta, tai bus skelbiamas naujas viešasis pirkimas šių žvyrkelių asfaltavimo darbams atlikti ir žvyrkeliai bus išasfaltuoti pagal naują rangos darbų sutartį. Kelių direkcija yra įpareigojusi rangovą atnaujinti informaciniuose stenduose esančią informaciją.“

Rubrika – „Klausk, kas Tau rūpi“

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms ar kitoms organizacijoms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

KOMENTARAI