Kada planuojama apšviesti parkelį prie Savivaldybės ir Kultūros centro?

Kada planuojama apšviesti parkelį prie Savivaldybės ir Kultūros centro?

„Teritorija tarp Savivaldybės, Jonavos kultūros centro ir Žaliosios gatvės neapšviesta. Parkelyje dažnai būriuojasi „atitinkamos“ kompanijos – rūkoma ir girtaujama. Todėl vakarais eiti takais labai nejauku. Prie Žaliosios g. 4 namo buvo apšvietimo stulpas, tačiau kažkodėl jo jau nebėra. Praeitais metais rajono meras buvo sakęs, kad šis nedidelis parkas bus tvarkomas, įrengta žaidimų aikštelė ir pan. Gal jau planuojami darbai, tarp jų – ir apšvietimo įrengimas?“, – teiraujasi Žaliosios gatvės gyventoja Alina.

Kariuomenės Evangelikų kapelionų susitikimas su Nato kariais
„Skruzdėliuko“ idėja ne visiems patinka
Nei duonos, nei ko kito mėtyti nevalia

Miesto seniūnas Povilas Beišys:

„Šiemet parengėme visos teritorijos nuo Kultūros centro iki Žaliosios g. 4 sutvarkymo projektą, įskaitant ir įrengti apšvietimą. Todėl darbai tikrai planuojami. Kai tik leis finansinės galimybės, bus tvarkomi takai, želdynai ir įrengiamas apšvietimas.“

 

Klausk, kas Tau rūpi

Kiekvienas žmogus, turintis Jonavos rajono merui, Savivaldybės administracijai ar jai pavaldžioms įmonėms klausimų ar pasiūlymų, gali kreiptis į redakciją el. paštu: naujienos4@gmail.com, parašyti laišką (Žeimių g. 15, II a., Jonava) arba skambinti telefonu: 8 630 05 137.

„Naujienos“ susisieks su valdžios atstovais ir Jums rūpimas problemas stengsis išnagrinėti. Drąsiai skambinkite, rašykite – klauskite, dalykitės savo mintimis. 

 

 

 

KOMENTARAI