JUGE mados kambaryje – kokybiškos ir šiuolaikiškos prekės

JUGE mados kambaryje – kokybiškos ir šiuolaikiškos prekės

Neseniai Jonavoje, J. Basanavičiaus gatvėje, duris atvėrė nauja moteriškų ir vyriškų drabužių, aksesuarų parduotuvė – JUGE mados kambarys.

Automobilių švaros centre – paslaugų įvairovė
Kviečia nemokamas renginys „Mano tobulos vestuvės“
Tik Jonavoje: tokių interneto ir išmaniosios TV kainų dar nebuvo

Jos savininkai, grįžę į Lietuvą iš užsienio, mūsų mieste pasigedo drabužių, aksesuarų parduotuvių, kurios siūlytų kokybiškų, stilingų ir, svarbiausia, už prieinamą kainą prekių. „Bendraudami tiek su draugais, tiek su aplinkiniais žmonėmis, girdime, kad Kaune drabužių kainos didelės, o Jonavoje – mažas pasirinkimas, čia kur kas platesnis padėvėtų rūbų parduotuvių asortimentas. Taip ir kilo mintis atidaryti parduotuvę, kuri pasiūlytų jonaviečiams nebrangių kokybiškų pagal sezono mados tendencijas drabužių“, – teigė jaunieji verslininkai Justina ir Gediminas.

Miesto centre įsikūręs mados kambarys iškart patraukia lankytojų dėmesį savo jaukumu. Ir pasirinkimas čia išties nemažas. „Parduotuvės asortimento vizija orientuota į klientus, kurie mėgsta jaunatvišką ir šiuolaikišką stilių. Daug drabužių skirta merginoms, moterims, tačiau nepamirštami ir vyrai. Prekiaujama įvairaus dydžio prekėmis. Jei atsiras poreikis, siūlysime prekes ir mažiesiems klientams“, – sakė šeimininkai.

Drabužiai pagaminti Italijoje, Prancūzijoje, Turkijoje, Lenkijos ir kituose Europos miestuose. Įdėmiai tikrinama kiekvieno audinio kokybė. Parduotuvėje nemažai medvilninių gaminių – vyriškų marškinių, moteriškų palaidinių.

Asortimentas atnaujinamas kartą per mėnesį, daromos nuolaidos. Galima įsigyti dovanų kuponų. Taip pat, jei pageidaujama, prekės siunčiamos  į kitus Lietuvos miestus ar užsienį.

Užsukus į šią parduotuvę, jau galima pasiruošti ir žiemos sezonui – įsigyti šiltų striukų, kepurių su natūraliu kailiuku, minkštučių kašmyrinių šalikų.

JUGE mados kambaryje dailiosios lyties atstovės ras ir rankų darbo papuošalų, rankinių, kuprinių.

Ateityje pirkėjams ketinama pasiūlyti kvepalų į spintas, drabužines, mezginių, pavyzdžiui, vilnonių kojinių, įvairesnių aksesuarų.

„Kiekvienas nori puoštis ir atrodyti stilingai, tad siekiame, kad prekes galėtų įsigyti visi. Vystant bet kokį verslą tiek mažame, tiek dideliame mieste, mūsų akimis, didžiausias dėmesys turi būti skiriamas klientams ir jų poreikiams. Tad mielai išklausysime visų pageidavimus“, – į Jonavos gyventojus ir svečius kreipėsi parduotuvės vadovai.

JUGE mados kambarys įsikūręs J. Basanavičiaus g. 17, Jonavoje.
Darbo laikas: I–V: 11–16 val.  VI:  10–15 val. 
Kontaktai pasiteirauti: tel. +370 6 38 69 437
 https://www.facebook.com/JUGEmadoskambarys/

KOMENTARAI