JSK iškovojo svarbią pergalę NKL čempionate

Jonavos sporto klubo (JSK) krepšininkai iškovojo svarbią pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate. Jonaviečiai namuose 81:67 (24:11, 20:16, 11:14, 26:26) įveikė Molėtų „Ežerūną“ (7-23).

Sekmadienį – su čempionais
Vaikai džiaugėsi olimpiada „Jaunasis atletas“
Po sunkios pergalės, nesėkmė prieš lyderių gretose esančią komandą

Po šios pergalės Nerijaus Zabarausko auklėtiniai pakilo iš paskutinės turnyro lentelės vietos, į kurią nustūmė Molėtų klubą. Rytoj JSK Kaune kovos su vietos „Žalgiris-2“ ekipa.

Pirmojo kėlinio viduryje po Karolio Šaruko tritaškio ir keturių iš eilės Mykolo Dieninio taškų pirmavo 14:6. Netrukus tritaškius pataikė Ričardas Verbickas ir Valdemaras Knystautas – 20:6. Svečių puolias kiek atkuto, tačiau iki JSK po pirmojo ketvirčio išlaikė 13 taškų persvarą 24:11.

JSK antrąjį kėlinį pradėjo puikiu spurtu 9:0, po kurio nutolo 33:11. Po tokio nokdauno „Ežerūnas“ bandė atsigauti (38:18), tačiau iki didžiosios pertraukos JSK pranašumas nekėlė abejonių – 44:27.

Antrąją susitikimo dalį svečiai pradėjo priartėdami – 44:31. JSK atsakė dar vienu nedideliu spurtu 49:31. Ketvirčio pabaigoje „Ežerūnas“ vėl kiek sumažino atsilikimą – 55:41.

Lemiamo kėlinio metu molėtiškai ėmė artėti – 59:48 (33 min). Mintauto Bulanovo tritaškis kiek ataušino svečių ryžtą 65:50. Iki rungtynių pabaigos visus „Ežerūno“ bandymus perimti iniciatyvą keisdavo taiklūs šeimininkų metimai. JSK, galų gale, šventė pergalę – 81:67.

JSK: Raimundas Žuklevičius 14 taškų, Mykolas Dieninis 13, Karolis Šarukas 9, Valdemras Knystautas, Vytautas Pikalavičius, Ričardas Verbickas Lukas Grabauskas ir Tomas Milinskas po 8, Mintautas Bulanovas 5.

„Ežerūnas“: Marius Pociukonis 12 taškų.