Jonavos TAU studentai baigė devintus mokslo metus

Jonavos TAU studentai baigė devintus mokslo metus

Šiandien Jonavos suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro aktų salėje skambėjo daug juoko, plojimų ir dainų. Į devintąją mokslo metų uždarymo šventę čia buvo susirinkę Jonavos trečiojo amžiaus universiteto (TAU) lankytojai, pedagogai ir svečiai.

Pienininkų apdovanojimuose – optimizmas
Bus pradėtas tyrimas dėl vairuotojo piktybiško elgesio kelyje
Jaunimas ir verslas mokosi kartu

„Buvo labai džiugūs ir prasmingi metai. Nors ir nejubiliejiniai, bet jie mums padovanojo daug gražių akimirkų, pasikeitimų. Turėjome nemažai išvykų, įvairių švenčių. Randame bendrystę vieni su kitais, gyvename pilnavertį gyvenimą. Visiems linkiu per vasarą pailsėti ir sugrįžti rudenį, kuomet pradėsime dešimtąjį universiteto sezoną“, – senjorus sveikino Suaugusiųjų švietimo ir jaunimo mokymo centro direktorius bei TAU vadovas Vytas Vaicekauskas.

Prasmingus žodžius ir linkėjimus taip pat išsakė į šventę atvykę Jonavos rajono savivaldybės vicemeras Eugenijus Sabutis, rajono Socialinių paslaugų centro direktorė Valentina Demidenko, renginio vedėja, TAU vokalinio ansamblio „Vakarė“ vadovė Danutė Kasparavičienė.

Kaip ir anksčiau, TAU veikė šeši fakultetai: Sveikos gyvensenos, Dvasinio ugdymo, Informacinio raštingumo, Menų, Krašto pažinimo ir Užsienio kalbų.

TAU garsina meninės veiklos kolektyvai – moterų vokalinis ansamblis „Vakarė“, liaudiška kapela „Lankesa“, švietimo veteranų klubo kolektyvas „Rezginėlė“ ir dar oficialaus pavadinimo neturintis Vitalijos Kraučelienės vadovaujamas kolektyvas.

Renginio metu padėkota fakultetų lektoriams, kolektyvų vadovams, TAU kuratoriams.

Neatsiejama šventės dalis buvo muzikinių kolektyvų pasirodymai.

KOMENTARAI