Jonavos sporto klubas bendradarbiaus su LSUBendradarbiavimo pradžia įtvirtinta LSU rektoriaus dr. A. Ratkevičiaus ir JSK prezidento V. Vaškevičiaus parašais. Autorės nuotr.

Jonavos sporto klubas bendradarbiaus su LSU

Jonavos sporto klubas (JSK) ir Lietuvos sporto universitetas (LSU) pasirašė bendradarbiavimo sutartį. LSU nuo šiol prisidės prie Jonavos sporto klubo vystymo ir plėtros, taip pat teiks konsultacinę pagalbą vadybos klausimais.

„Vikingai“ kluptelėjo Panevėžyje
Estijoje tinklininkės iškovojo keturis taškus
„Achema-KKSC“ komandai – aštuntoji vieta

Bendradarbiavimo pradžia įtvirtinta LSU rektoriaus dr. Aivaro Ratkevičiaus ir JSK prezidento Vaido Vaškevičiaus parašais. Partnerystės įtvirtinimo procedūrą Jonavos sporto arenoje surengtoje spaudos konferencijoje taip pat stebėjo Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis ir jo pavaduotojas Erlandas Andrejevas.

Daug dėmesio bendradarbiavimui su šalies regionais skiriantis LSU nuo šiol ir Jonavai sieks padėti sėkmingai vystyti sporto infrastruktūrą. LSU rektorius A. Ratkevičius teigė, kad būtent sporto plėtra regionuose gali užtikrinti gerą ateitį Lietuvoje.

Sutarties pasirašymo svarbą tiek Jonavai, tiek Lietuvos sporto universitetui, kuriam reikėjo stipraus socialinio partnerio, pabrėžė LSU plėtros ir sporto prorektorius dr. Mindaugas Balčiūnas. „Į Jonavą kreipėmės matydami, kaip pastaraisiais metais čia plėtojasi krepšinis, ir žinodami, kad būtent Jonavos komanda yra viena stabiliausiai augančių komandų Lietuvoje“, – sakė M. Balčiūnas.

Prie teigiamų perspektyvų, anot M. Balčiūno, itin prisidėjo Jonavos sporto arena. „Yra ne vienas pavyzdys, kada nedidelio miesto komandos ateičiai tai duoda labai didelį impulsą. Tikiu, kad ir Jonava gali žengti šiuo keliu“, – mintimis dalijosi M. Balčiūnas, pridurdamas, jog LSU visomis jėgomis stengsis, kad Jonava kuo greičiau atsirastų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žemėlapyje.

Sutartį parašu patvirtinęs ilgametis JSK prezidentas V. Vaškevičius džiaugėsi sulaukęs LSU pasiūlymo bendradarbiauti. Jis neabejoja, kad tokiam naujųjų partnerių žingsniui įtakos turėjo nauja erdvė. „Dėkoju miestui, kuris skiria sportui daug dėmesio ir lėšų. Labai malonu kai svajonės yra po truputį įgyvendinamos“, – kalbėjo V. Vaškevičius.

Meras E. Sabutis neabejoja, kad tokie bendradarbiavimai teikia abipusę naudą. „Dideliems pasiekimams vien entuziazmo neužtenka. Reikia geros sporto infrastruktūros, specialistų, vadybininkų. Noriu palinkėti, kad po šio bendro susitarimo sektų prasmingi darbai“, – sakė meras ir patikino, kad Jonavos valdžia sportą stengsis visada remti.

E. Sabutis sakė tikintis, kad didžioji svajonė išsipildys ir kad ateityje Jonava žais LKL. Klubo pasirengimu dalyvauti stipriausioje krepšinio lygoje Lietuvoje neabejoja ir Nacionalinės krepšinio lygos vykdantysis treneris Giedrius Grybauskas. Jo manymu ir miestas, ir klubas seniai tam subrendo. Treneris tikisi, kad bendradarbiavimo sutartis ne tik padės Jonavai laimėti kelialapį į LKL, bet ir užtikrins sėkmingą Arenos gyvavimą.

LKL klubų gretose jonaviečius mato ir LSU krepšinio komandos „Atletas-LSU“ treneris Edas Nickus. Tiesa, jis pastebėjo, kad Jonavai trūksta gero viešbučio, kuriame galėtų apsistoti rungtyniauti atvykstantys sportininkai.

Po bendradarbiavimo sutarties pasirašymo procedūros LSU atstovams buvo aprodyta Jonavos sporto arena.

Sandra VAINILAVIČIŪTĖ, „Naujienų“ praktikantė

KOMENTARAI