Jonavos sporto arenoje susiburs jaunieji krepšininkai

Jonavos sporto arenoje susiburs jaunieji krepšininkai

Vasario 2 – 3 dienomis į Jonavą atvyks apie 300 jaunųjų Lietuvos krepšininkų ir krepšininkių iš visos Lietuvos. Tradiciniame Lietuvos moksleivių krepšinio lygos renginyje „Žvaigždžių diena“ jaunimas demonstruos savo sugebėjimus įvairiose krepšinio rungtyse, o rungtynėse dėl ypatingos galimybės susikaus geriausi lygos krepšininkai.

Po sekmadienio kovų – trivaldystė
JSK iškovojo svarbią pergalę NKL čempionate
Lietuvos futsal A lyga: laukia atkrintamosios kovos

„Žvaigždžių diena“ vyksta jau ne vienus metus. „Mūsų noras – propaguoti sveiką ir aktyvų laisvalaikio praleidimą. Vasario pirmomis dienomis jonaviečiams ir krepšinio bendruomenės nariams bus galimybė išvysti mūsų talentus, mat čia suvažiuos 300 geriausių savo amžiaus grupių sportininkų. Jie įvairių estafečių, varžybų ir atrakcijų metu parodys, ką išmoko per ne vienus metus, ir galbūt taip užkrės ir kitus susidomėti šia sporto šaka“, – kalbėjo Jonavos krepšinio federacijos generalinis sekretorius, direktorius Mindaugas Špokas.

Lietuvos moksleivių krepšinio lygos direktorius Irmantas Birbalas teigė, kad šiųmetinio renginio koncepcija mažai skirsis nuo praėjusių metų, kuomet vyko Kėdainiuose. „Turėsime tradicines „Žvaigždžių dienos“ rungtynes, kuriose žais geriausi Lietuvos jaunieji krepšininkai. Šventėje bus ir papildomos estafetės, „Bauduko“, „Vienas už visus, visi už vieną“, tritaškių ir įgūdžių konkursai. Renginys truks 3 – 4 valandas. Jo metu sportiniais užsiėmimais galės užsiimti ir papildomų atrakcijų turės ir žiūrovai. Bus daug interaktyvių zonų – visi galės išbandyti kompiuterinį krepšinį. Taip pat turėsime ir nemažai konkursų, į kuriuos įtrauksime ir visus atėjusius žiūrovus. Vyks ir šou programa – žinomos jaunimui muzikinės grupės pasirodymas. Kas jie tokie, paskelbsime vėliau“,  – sakė I. Birbalas ir pridūrė, kad renginys nemokamas.

Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis akcentavo, kad miestui tokių renginių tikrai reikia. „Jonava jau porą metų turi puikią Sporto areną. Noriu pasidžiaugti, kad pas mus vyksta panašios apimties renginiai – krepšinio, futbolo bei kitų sporto šakų varžybos. Nors gal Kėdainiai pelnytai save vadina geografiniu centru, tačiau mes pelnytai save galime laikyti geografiniu sporto centru, suvažiuoti iš visos Lietuvos tikrai labai paprasta. Krepšinis yra mūsų nacionalinė sporto šaka, kurioje Lietuvai sekasi bene geriausiai. Norėčiau, kad tokie renginiai skatintų visus rinktis krepšinį – tiek berniukus, tiek mergaites. Jonavos jaunimas aktyvūs ir sportiškas, bet tokie renginiai yra viena iš paskatų būti labiau aktyviems ir sportiškiems“, – kalbėjo rajono vadovas.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI