Jonavos sporto arena skendėjo šokių sūkuryLauryno Trimonio nuotraukos

Jonavos sporto arena skendėjo šokių sūkury

Šeštadienį Jonavos sporto arenoje vyko sportinių šokių konkursas „Jonava Open 2017“. Visą dieną vykusiame renginyje teisėjavo teisėjai iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Ukrainos ir Rusijos. Tarp daugybės konkurse dalyvavusių šokėjų, savo sugebėjimus demonstravo ir šokių klubo „Bonus“ nariai, užėmę ne vieną garbingą vietą.

Savanorių ugniagesių gretose – nauji nariai
Klausiame jonaviečių: kur ir kaip pramogaujate?
Šalta rampa viliojo karštomis dešrelėmis

Nuo pat ryto prasidėjęs konkursas tiek šokėjus, tiek žiūrovus įtraukė į įspūdingų šokių, kostiumų ir geros nuotaikos sūkurį. Savo pasirodymus demonstravo skirtingų amžiaus grupių šokėjai: jei suaugę visus stebino savo profesionalumu, tai mažiausieji, vos 4 metų vaikai, žiūrovams salėje sukėlė daug gerų emocijų ir privertė nusišypsoti.

Kaip teigė šokių klubo „Bonus“ vadovas Sergejus Jefimenka, šiuo metu susidomėjimas sportiniais šokiais nėra toks didelis kaip ankščiau, o mieste labai trūksta mergaičių, kurios norėtų mokytis šokio meno.

„Kai vyko sportinių šokių projektai televizijose, tai ir norinčių šokti buvo daugiau. Matoma ir tokia praktika, kad žmonės dažniau renkasi veiklą, nereikalaujančią daug pasiruošimo. Sportiniai šokiai reikalauja be galo daug treniruočių. Šiose varžybose pirmąkart savo jėgas išbandė 4 metų vaikai, kurie jau treniruojasi 3 kartus per savaitę. Šie šokėjai pradėjo mokytis dar tik rugsėjo mėnesį, tačiau kaip visi matė, šį tą jau galėjo parodyti. Daugiausiai mūsų klubą lanko jaunučiai – 9-10 metų vaikai. Jei visoje Lietuvoje trūksta šokėjų berniukų ir kituose miestuose mergaitės dėl to dažnai negali mokytis šokti, tai Jonavoje atvirkščiai – labai trūksta mergaičių“, –  pasakojo S. Jefimenka.

Tiesa, S. Jefimenka prasitaria, kad sportinių šokių varžybos Jonavoje surengtos neatsitiktinai. Pasak jo, puikiai tam tinkama Jonavos sporto arena ir „Bonus“ klubo pasiekimai – priežastys, dėl kurių jonaviečiai šia šokio švente galėjo džiaugtis būtent savo mieste.

„Kitais metais planuojama, kad septyni stipriausi šokių klubai rengs varžybas didžiausiose arenose. Kadangi mes gavome dar aukštesnį varžybų statusą – tarp svarbiausių varžybų ir mūsų klubo organizuojamos“, –  kalbėjo šokių klubo „Bonus“ vadovas.

Kad „Bonus“ šokio klube netrūksta profesionaliai šokančių šokėjų, leidžia teigti ir „Jonava Open 2017“ varžybų rezultatai. Čia pirmąją vietą užėmė Milius Rinkevičius ir Smiltė Žvalionytė, trečiąją  – Milius Rinkevičius su Gryte Filipavičiūte (vaikų 1 E2 St+Lat grupė); pirmąją vietą net 2 kartus laimėjo Kazimieras Lisonka ir Evelina Klimovaitė (Rank, Jauniai I D Standard grupė; OC, Jauniai I D Latin grupė ); trečia vieta džaugėsi Augustas Gronskas su  Emilija Vaidilauskaitė (Rank, Jaunimas/Suaugę C Latin grupė).

Visą konkurso dalyvių ir laureatų sąrašą galite rasti internetiniame puslapyje www.dancesport.lt

KOMENTARAI