Jonavos Senamiesčio gimnazija pasveikino geriausius mokiniusAudriaus Reipos nuotr.

Jonavos Senamiesčio gimnazija pasveikino geriausius mokinius

Mokslo metams artėjant į pabaigą, Jonavos Senamiesčio gimnazijos bendruomenė džiaugėsi savo moksleivių pasiekimais – vakar apdovanoti puikius įvertinimus mokykloje, olimpiadose ir konkursuose pademonstravę jaunuoliai. Į jiems pagerbti skirtą šventę ,,Valio 2018” susirinko gausus būrys artimųjų, draugų ir garbingų svečių. Pastarieji negailėjo gražių žodžių ir tikino, kad gimnazistai gali džiaugtis esantys puikios ugdymo įstaigos auklėtiniais.

Ar neatsidurs vestuvės Raudonojoje knygoje?
Ką parodytumėte miesto svečiui?
Jonavos verslo bendruomenė skinasi kelią į užsienio rinkas

Net 156 gimnazistai vakar sulaukė nuoširdžių plojimų ir padėkų. „Valio 2018“ šventėje apdovanoti ne tik geriausius mokslo rezultatus pademonstravę moksleiviai, bet ir rajono olimpiadų laureatai, įvairių sporto varžybų laimėtojai.

Šventės kaltininkų pasveikinti atvykusi Seimo nario Rimanto Sinkevičiaus padėjėja Laima Slovikienė tikino visada žinojusi, kad Jonavos Senamiesčio gimnazija – puiki udymo įstaiga. Pasak jos, čia moksleiviai susikuria  pamatus savo ateičiai.

„Labai geras jausmas sugrįžti į šią gimnaziją. Jaučiuosi tarsi po ilgo laiko grįžusi namo. Žinau, kad šįvakar bus išdalinta daugybė apdovanojimų patiems šauniausiems, patiems darbščiausiems gimnazistams, kurie per šiuos mokslo metus pasiekė ypatingų rezultatų. Sakoma, kad pergalė mėgsta triūsą. Be jo nieko nebūna. Jūs padėjote labai didžiulius pamatus savo ateičiai. Valio geriausiems, darbščiausiems gimnazistams. Valio pedagogams ir visai Senamiesčio gimnazijai. Aš visada sakiau, kad ši mokykla – pati geriausia Jonavoje. Čia kartelė iškelta labai aukštai. Niekada nepamirškite, kad jūs esate pačios geriausios gimnazijos ir Jonavos krašto ugdytiniai“, –  pagyrų negailėjo L. Slovikienė.

Jai antrino ir padėkas moksleiviams įteikusi Jonavos rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Violeta Kolesnikienė. Pasak jos, apdovanoti tokius puikius mokinius yra garbė ir atsakomybė.

„Džiaugiuosi turėdama galimybę pasveikinti to nusipelniusius gimnazistus. Jie pasiekė labai aukštus rezultatus olimpiadose ir varžybose. Žinau, kad tai buvo iššūkis ne tik patiems mokiniams, bet ir jų tėveliams bei mokytojams. Labai didžiuojamės ir džiaugiamės jūsų visų pasiekimais. Neseniai mačiau Senamiesčio ir Jeronimo Ralio gimnazijų laimėjimus įvairiuose konkursuose. Susumavus šių mokymo įstaigų laimėtas prizines vietas rajoninėse olimpiadose, galima teigti, kad jūsų mokykla pirmauja. Džiaugiuosi, jog turiu galimybę įteikti padėkos raštus mokiniams, puikiai pasirodantiems ne tik Jonavoje, regione, Lietuvoje, bet ir užsienyje“, –  kalbėjo V. Kolesnikienė.

Nors apdovanojimų būtą daug, kaip geriausiais iš geriausių pripažinti 4 gimnazistai: Viltė Mataraitė (Ia), Rokas Šeštokas (IIc), Mantvydas Korsakas (IIIc) ir Aras Rafanavičius (IVa).

Gimnazistai nepamiršo ir 5 metus besitęsiančios tradicijos – „Valio“ šventės metu apdovanoti, jų galva, geriausius pedagogus. Už nuolatinį chemijos populiarinimą, įdomias pamokas, įtraukiančius pasakojimus ir humoro jausmą apdovanota chemijos mokytoja Audronė Kuliešienė.  Už profesionalumą, nuoširdumą ir atsidavimą darbui, buvimą ne tik lietuvių kalbos, bet ir viso gyvenimo mokytoja apdovanota Jolanta Sedleckienė. Kaip visų šauniausia pripažinta istorijos mokytoja Kristina Ragickienė. Šią nominaciją ji pelnė už puikiai vedamas pamokas, nuoširdų paslaugumą, gyvenimiškus patarimus, motyvavimą mokytis ir atkakliai siekti tikslo.

Gimnazijos direktorė Rita Čiužienė dėkojo mokyklos bendruomenei, kad ši vieningai ėmėsi renginio organizavimo.  Pasak jos, ,,Valio” – šventė sielai ir širdžiai.

Audriaus Reipos nuotr.

KOMENTARAI