Jonavos rajono vaikus ragino vasarą būti saugius

Jonavos rajono vaikus ragino vasarą būti saugius

Labai svarbu, kad atostogauti būtų smagu ir saugu, tad šiandien Jonavos sporto arenoje vyko VšĮ Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras ir radijo stoties „Extra FM“ organizuotas renginys „Būk vasarą saugus“, skirtas rajono priešmokyklinukams ir pirmų bei antrų klasių mokiniams.

Tarp meilės ir neapykantos šunims – amžina kova
Į Dainų šventę keliaus gausus jonaviečių šokėjų būrys
Atnaujinta Didžioji salė nekonkuruos su Sporto arena

Apie 700 vaikų sužinojo, kaip saugiai ir linksmai praleisti vasarą gatvėje, kieme, vandenyje ir miške.   Renginio metu vyko saugaus eismo pamoka su linksmuoju Zebriuku, kaip suteikti pirmąją pagalbą papasakojo greitosios pagalbos „Sidabrilis“ atstovai, o su saugių pramogų vandenyje taisyklėmis supažindino buvusi plaukikė, povandenininkė, pirmoji Lietuvos olimpietė Birutė Statkevičienė.

Į saugią vasarą vaikus taip pat palydėti atvyko renginio globėjas UAB „Jonavos vandenys“ direktorius Mindaugas Sinkevičius, rajono Savivaldybės meras Eugenijus Sabutis, jo pavaduotojas Erlandas Andrejevas, svečiai vaikams linkėjo smagios ir saugios vasaros.

Mokiniai, suvokę nelaimingų atsitikimų pavojų, saugaus elgesio svarbą ir būtinumą, pažadėjo ne tik patys saugiai elgtis, bet ir  perspėti draugus.

Plačiau skaitykite laikraštyje „Naujienos“.

Kęstučio Putelio nuotr.

KOMENTARAI