Jonavos rajono tinklinio pirmenybėse – rezultatyvumo rekordasRajono tinklinio mėgėjų kovos pirmenybėse

Jonavos rajono tinklinio pirmenybėse – rezultatyvumo rekordas

Vakar vykusiose Jonavos rajono tinklinio pirmenybių rungtynėse APS komandos puolėjas Justinas Mačikūnas keturių setų kovoje prieš „Raudonuosius velnius“ pasiekė šio sezono rezultatyvumo rekordą – iš viso pelnė 27 taškus, o APS laimėjo rungtynes 3:1 ir iškovojo pirmąją pergalę.

Lietuvos grapplingo taurės iškeliavo favoritams
Geriausias „Jonavos“ sezono žaidėjas – M. Marusičius
Futbolas – pusryčiams, pietums ir vakarienei

Jonavos tinklinio naujienų pakalbintas J. Mačikūnas sako, kad dėl tokio rezultatyvumo ir pelnytų taškų gausos jokios paslapties nėra – tai komandos nuopelnas. „Be priėmimo ir pakėlimo nebūtų ir atakos. Komanda viską padaro už mane, o man belieka viską užbaigti puolime: negaliu jų nuvilti, jeigu jie viską padaro tinkamai.“ – atviravo APS puolėjas.

Justinas sako, jog prieš puolamąjį veiksmą apie nieką negalvoja, o tiesiog žiūri, kokia situacija. „Matai užtvarą – mesk į šoną arba kalk, kiek tik turi jėgų: kai technikos daug nėra, tada belieka brutali jėga.“ J. Mačikūnas Jonavos rajono tinklinio pirmenybėse dalyvauja nuo pat jų atsikūrimo pradžios: 2014 metais jis beveik visą laiką prasėdėjo ant suolelio, todėl, pasak puolėjo, tai buvo didžiulė motyvacija tobulėti, judėti į priekį, kad galiausiai būtų komandos dalimi ir aikštelėje: „O dabar štai, kas išaugo“ – šypteli J. Mačikūnas.

Prie viso to APS komandos lyderis priduria, kad jo asmeniniai pasiekimai tinklinyje yra beverčiai, jeigu komanda pralaimi: „Aš labai noriu, kad mano komanda laimėtų. <…> Šitas rekordas yra tik įrodymas, kaip gerai vakar žaidė APS.“

Šiuo metu Jonavos rajono tinklinio pirmenybėse artėja pirmojo reguliariųjų varžybų rato pabaiga: šiuo metu pirmoje vietoje rikiuojasi titulą ginantys „Dobilo“ tinklininkai, iškart už jų – Baldai Jums ir Achespo. APS kol kas užima 4 vietą, o jų puolėjas J. Mačikūnas ir „Dobilo“ atakų lyderis Olegas Pentiochinas, panašu, varžysis dėl geriausio pirmojo rato žaidėjo titulo.

Turnyrinė lentelė:

vieta, komanda, taškai, laimėtos-pralaimėtos rungtynės, laimėti-pralaimėti setai

 1. Dobilas                     9          3-0       9:1
 2. Baldai Jums            9          3-1       10:4
 3. Achespo                   6          2-0       6:0
 4. APS                           4          1-3       5:10
 5. SK Rojaliai              3          1-4       6:14
 6. Raudonieji velniai 2          1-3       4:11

Rezultatyviausi žaidėjai:

 1. Justinas Mačikūnas (APS) – 68 taškai
 2. Žilvinas Galimovas (SK Rojaliai) – 45 taškai
 3. Olegas Pentiochinas (Dobilas) – 44 taškai
 4. Arturas Daujotas (Baldai Jums) – 37 taškai
 5. Tomas Tarosas (Baldai Jums) – 35 taškai

KOMENTARAI