Jonavos rajono pareigūnė nušalinta nuo pareigų

Jonavos rajono pareigūnė nušalinta nuo pareigų

Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, jo Imuniteto valdybos Korupcijos tyrimų skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 225 str., 227 str. ir 228 str., dėl kyšininkavimo, papirkimo ir piktnaudžiavimo tarnyba.

Seimo Švietimo ir mokslo komitetui išsiųsta per 1170 Jonavos jaunuolių parašų
Nedarbo lygis Jonavoje ir toliau auga
Jonaviečiai kviečiami atsiimti paramą maisto produktais

Šiandien, vasario 5 d., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniajai tyrėjai pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba ir kyšininkavimo.

Pareigūnė šiandien nušalinta nuo pareigų trijų mėnesių laikotarpiui. 17 metų tarnybos stažą turinčiai moteriai paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Kauno apskr. VPK vadovybė pabrėžia, kad neteisėti pareigūnų veiksmai netoleruojami ir vertinami principingai. Vidaus kontrolės priemonės Kauno apskrities policijoje nuolat vykdomos ir ateityje toliau bus aktyviai atliekamos. Apie neteisėtus pareigūnų veiksmus galima pranešti Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato anoniminiu pasitikėjimo tel. (8 37) 303 050 arba bendruoju pagalbos telefonu 112.

Kauno apskr. VPK inf.KOMENTARAI